Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4, prędkościomierz


merylion

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm....... Może być czujnik prędkości, brak sygnału do licznika (przerwany przewód sygnałowy .... Od początku jak masz autko nie działa czy dział i się zepsół?

Masz klimatronika ? Jeśli tak to naciskasz przycisk obiegu wewnetrznego i nawiewu górnego jednocześnie, pózniej klawiszem + od temp. ustaw na wyswietlaczu 17 i jeszcze raz przycisk obiegu wewn. Tu powinna być prędkość auta - rusz i zobacz czy działa - jeśli nie to raczej czujnik prędkości lub uszkodzenie kabla sygnałowego jeśli działa to pomyślimy dalej nad licznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka możliwość też istnieje ;) Ale kolega pisał że nie działa prędkościomierz - reszta rozumiem jest ok? Ale tak jak pisałem najprostszy najszybszy test będzie z klimatronikiem jeśli jest albo vag i test licznika jeszcze lepiej ;)

Tak na marginesie ;)

W lipcu bede śmigał przez Katowice i Kraków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem wymieniłem już impulsator przy skrzyni i dalej nie działa na climatronicu pokazuje 0 w czasie jazdy a wszystko przez to że zrobiłem zwarcie akumulatorem

[ Dodano: 2006-05-25, 17:40 ]

a który to jest przewód sygnałowy prędkościomierza gdzie moge go szukać jak on wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziała mi predkosciomierz w autku. Ktoś wie jakie mogą być tego przyczyny?

moze zimny lut ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam audi z 95 r. bez klimatronika niedawno kupiłem. Ktoś mi mówił że może być spalony silniczek, tylko niewiem gdzie takie coś jest. Styki wszystko mam podłączone. nie sprawdzałem może zimne luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...