Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ok. Będę czekał nastacji statoil . Czy godz.16:00 - 16:15 ci odpowiada. Wypatruj czerwonego Audiczka . Będę z synem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś odbył się mini spot Warszawsko (Elbląsko) - Gdyńsko - Malborski 3 B6 Avant :dance: na którym to spotkali się Lukaszr,Pre_pl, oraz ya czyli alvaro :> , niektórzy z nas prawie przypłacili pobyt na spocie niezłym mandatem ale się na niego stawili niech to więc będzie przykładem dla pozostałych... Więc jeszcze raz DZIĘKI chłopaki za spotkanie ! :notworthy: i niech żyje :a4fan: klub ! :>

zdjcie004ad1.th.jpg

zdjcie005bu0.th.jpg

zdjcie006de6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie dnia:[/b][/color] 24 listopad 2007 godz. 17:00[/size]

Lokalizacja: ELBLĄG - Bulwar Zygmunta Augusta (przy przystani)

...no więc ja niewiem co jest nie tak, ale wczoraj był chyba 17ty ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateogda ależ wszystko jest w 100% porządku to nie był spot który odbędzie się 24 tylko po prostu Lukaszr przelatywał koło mnie więc się spotkaliśmy a dołączył się do nas Pre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączył się do nas Pre

zresztą do samego końca nie wiedziałem czy zdążę, bo mnie żona po meblach przegoniła :)

I potem musiałem się śpieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myśle że wróce z delegacji i chetnie się dołącze A może obok Politechniki tam jest taki wielki i nowy parking.

W weekend na parkingu PWSZ może tam byc pusto ale puki co testujemy Bulwar głównie z uwagi na pogodę - jest tam małe zadaszenie pod przystanią - tfu tfu aby nie padało.[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 07:34 _________________________________________________

Panowie dziś odbył się mini spot Warszawsko (Elbloąsko) - Gdyńsko - Malborski 3 B6 Avant :dance: na którym to spotkali się Lukaszr,Pre_pl, oraz ya czyli alvaro :> [...]

Dla wyjaśnienie Łukaszr pochodzi z elbląga ale od jakiegoś czasu mieszka w W-wie. Ehhh gdybym wiedział że Pre przyjedzie to też bym podjechał. Choć z Łukaszr udał sie jeszcze w Elblągu pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą do samego końca nie wiedziałem czy zdążę, bo mnie żona po meblach przegoniła :)

I potem musiałem się śpieszyć ;)

Ciesz się, że to się skończyło tak jak skończyło, bo byś miał portfel chudszy, a ja bym miał wyrzuty sumienia :D

Dla wyjaśnienie Łukaszr pochodzi z elbląga ale od jakiegoś czasu mieszka w W-wie. Ehhh gdybym wiedział że Pre przyjedzie to też bym podjechał. Choć z Łukaszr udał sie jeszcze w Elblągu pogadać.

Dokładnie tak jak Adam pisze.

Poza tym coś mi się wydaje, że za niedługi czas żona mnie znowu do Elbląga wyciągnie, bo znowu będzie miała tam 1 rzecz do załatwienia, a wtedy Alv chyba byśmy gardła przepłukali. Co Ty (Wy) na to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ona na to :D

Ona będzie z teściową realizować jakieś babskie sprawy, a mnie nic do tego - wręcz wolałbym omijać te nudy.

Zobaczymy kiedy teraz będę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki co powiecie żeby w sobotę 24 spotkać się wcześniej niż o 17 ? powiedzmy o 15 albo 16 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota 17 jest bez zmian. Na miejscu pogadamy może o innym miejscu lub godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...