Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip tuning 3.0 TFSI


Tomekkk828

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zasięgnąć opinii ludzi po tym „zabiegu” opłaca się wgrywać nowa mapę? Zaznaczam, raczej modyfikacje zakończyłyby się na pierwszym stage’u jednak wszystko się może zdarzyć i kto wie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Przekonałem się pozostaje tylko znaleźć odpowiednia osobę. Na stałe mieszkam w UK może ktoś jest na forum kto to ogarnia na wyspach. Będę w Polsce w połowie listopada pochodzę z Białegostoku może stamtąd ktoś jest kto ogarnia te tematy. Robiłem wcześniej w dieslach i nie miałem miłych doświadczeń wiec wole kogoś z polecenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomekkk828 napisał:

Dobra. Przekonałem się pozostaje tylko znaleźć odpowiednia osobę. Na stałe mieszkam w UK może ktoś jest na forum kto to ogarnia na wyspach. Będę w Polsce w połowie listopada pochodzę z Białegostoku może stamtąd ktoś jest kto ogarnia te tematy. Robiłem wcześniej w dieslach i nie miałem miłych doświadczeń wiec wole kogoś z polecenia 

http://gregor10.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2019 o 14:45, Tomekkk828 napisał:

Dobra. Przekonałem się pozostaje tylko znaleźć odpowiednia osobę. Na stałe mieszkam w UK może ktoś jest na forum kto to ogarnia na wyspach. Będę w Polsce w połowie listopada pochodzę z Białegostoku może stamtąd ktoś jest kto ogarnia te tematy. Robiłem wcześniej w dieslach i nie miałem miłych doświadczeń wiec wole kogoś z polecenia 

mogę Ci w UK załatwić warsztat a soft z kraju...

zrób komplet, rolka + soft. Tylko na lajtowy soft bo silniki mają problem z termiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcin4x4 napisał:

mogę Ci w UK załatwić warsztat a soft z kraju...

zrób komplet, rolka + soft. Tylko na lajtowy soft bo silniki mają problem z termiką.

Kat outi będzie mu lżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marcin4x4 napisał:

nie bardzo... wieś tuning nie w tym aucie.

Hah jaka wieś... proste praktyczne rozwiązanie, są jeszcze sportowe katyo większej przepustowości. Usuwanie OPF to też wieś? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kodzak33 napisał:

Hah jaka wieś... proste praktyczne rozwiązanie, są jeszcze sportowe katyo większej przepustowości. Usuwanie OPF to też wieś? ?

oczywiście że tak, po za tym tu problem nie jest związany z katami tylko zbyt mała jak na tą moc wydajnością układu chłodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

wystarczy zmienic jedna chłodnice na wiekszą

i pompę wody, niestety koszt już nie jest "tylko".

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcin4x4 napisał:

i pompę wody, niestety koszt już nie jest "tylko".

Ja zmieniłem tylko chłodnice i jest git.

W tym roku było mocno gorące lato i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem już u siebie gościa z mapa niby robił sporo tego i polecany przez znajomego mechanika wiec możliwe, ze gość zna się na robocie. Co do katów itp. Póki co nie chce robić czegoś, czego w tej chwili nie potrzebuje. Chociaż auto kupiłem jakos miesiąc temu i już brakuje mu mocy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dev napisał:

Ja zmieniłem tylko chłodnice i jest git.

W tym roku było mocno gorące lato i wszystko było ok.

ultracharger, stage 2 kompresora, wymiennik ciepła, wydech, świecie 0.6 i kilka innych pierdoł więc głupio zaoszczędzić parę zł na pompie. 

 

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marcin4x4 napisał:

w UK i tak potrzebujesz katy.

Będę tu tylko do przyszłego maja MOT mam do sierpnia ewentualnie mogą przymknąć na to oko. Ale póki co jestem ciekaw stage I. Może później będę kombinował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomekkk828 napisał:

Będę tu tylko do przyszłego maja MOT mam do sierpnia ewentualnie mogą przymknąć na to oko. Ale póki co jestem ciekaw stage I. Może później będę kombinował 

największy efekt to kompresor + soft, dorzucasz prawie 100koni i jeszcze urwiesz na spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jaka chlodnice zalozyc do lepszego chlodzenia do s4 b8 lift oraz jakie swiece beda najlepsze do tego silnika.

Edytowane przez Kokosvag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kokosvag napisał:

Witam jaka chlodnice zalozyc do lepszego chlodzenia do s4 b8 lift oraz jakie swiece beda najlepsze do tego silnika.

WWW.ECSTUNING.COM

Complete replacement for restrictive factory cooler - Reduces intake and coolant temps while maintaining consistent power in extreme conditions!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...