Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła Dzienne bixenon


czorny27

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@Misieqq7 już sprawdzałem. Brat cioteczny kupił z bixami i przełącznikiem DRL bez włącznika auto i czujnika zmierzchu.

JAK SPRAWDZIŁEŚ? odkodowując VIN, z kodami na wlepce i więcej? 
Twój kuzyn jest pierwszym właścicielem?   Sprawdzaliście czy ma instalację do lusterka? szyba oryginalna? ma swój kod odpowiadający rocznikowi auta?

pytania można mnożyć...


Tylko pełna lista kodów powie jak auto wyjechało z fabryki. Reszta to większe lub mniejsze rzeźby, zależące od napotkanych przygód w trakcie życia auta.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GreGoriO o co Ty walczysz? Po jakiego grzyba miałbym to sprawdzać? Nie zrozumiałeś kompletnie o co chodzi w tej rozmowie..

Jak sprawdziłem, że jest tak jak napisano wyżej w rozmowie? Organoleptycznie. Wiem, trudny wyraz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nic nie walczę, chce tylko wskazać że w aucie 10-15 letnim mogło być wszystko wymienione, może być złożony z 3 lub 4 kawałków. I często takie kupujecie.
A wielu z uporem maniaka mówi, że kuzyn/szwagier i kto tam jeszcze, tak ma...Chociaż nie jest pierwszym i w dodatku jedynym właścicielem auta...

I tyle. 

Po to są kody na podstawie VIN, żeby określić i wyjaśnić nieścisłości...jeśli ktoś tego oczekuje (skoro padło takie pytanie).
To czy ktoś uzna moją wypowiedź za potrzebną czy nie, to już nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...