Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP: 3.0 ASN Tip FLC A4b6 na 2.7T BES Tip FAX z C5 jak poskładać ?


AlexDLU

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że trafił mi się cały dawca sprawny w bardzo dobrym stanie mechaniczny A6 C5  2004 r 2.7T BES quattro skrzynia Tiprtonic FAX dłubnięty na 320+ a że sezon dobiega końca to padła decyzja o Swapie mojego 3.0 ASN Quattro skrzynia FLC w A4 B6.

Pytanie mam co może wywołać komplikacje przy podpinaniu wiązki z  C5 2.7 BES do Budy A4 ASN, jak to prawidłowo podpiąć aby odpalić auto, Mechanicznie sam przełożę wszystko, pytanie pod kontem mechanicznym czy skrzynia FAX 5hp19 podejdzie na łapy w B6 po skrzyni FLC 5hp19. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

PS. prosze nie sugerować kontaktu ze polecanymi na forum 2 ma firmami od swapów, gdyż normalna rzecz nie podzielą się wiedzą jak co podpiąć :)

Pozdro EKIPA

Edytowane przez AlexDLU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale widzę że znawców tematu pełno.... z częścią rzeczy się uporałem pozostała elektryka ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem już ktoś pisał kiedyś o swapowaniu motora, którego nigdy w danej budzie miało nie być. Będziesz miał ciężko znaleźć magika, który to wszystko dogra do siebie. Gdybyś pytał o swapa na inny motor który występował w b6/7 to wiele osób by pomogło, ale mało kto wciska coś z innej budy..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...