Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw klocków i tarcz do S4 B7?


artim

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ziolek335 napisał:

A Ty czytasz bez zrozumienia. I to nie jest Twój temat więc się nie podniecaj :) Napisałem swoją uwagę i tyle. Ogarnij się chłopie :banan:

pisz tak zeby mozna było zrozumieć Twój bełkot, sam sie ogarnij

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ziolek335 napisał:

:polew:

poznać głupiego po śmiechu jego, wygrałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu szukasz rozrywki czy chcesz pomagać kolegom na forum bo nie rozumiem??? Zakończ temat bo to nie miejsce na twoje emocjonalne problemy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ziolek335 napisał:

Ty tu szukasz rozrywki czy chcesz pomagać kolegom na forum bo nie rozumiem??? Zakończ temat bo to nie miejsce na twoje emocjonalne problemy :dance:

Zawsze pomagam,  i często reaguje jak domorosly internetowy mechanik  wypisuje głupoty na temat który jest mu całkowicie obcy lub ledwo co go polizał. Tutaj na forum doskonale wiadomo co warte są tarcze Ate, a są gówno warte, do tego cena nie odpowiada jakości. Kolega wyżej napisał co założyć zamiast tego reklamowanego przez Ciebie gniota.

Ate to tylko pakowacz, Galfer robi klocki zreszta calkiem przyzwoite a Brembo tarcze. Bylem we włoskiej fabryce Brembo w Curno i widziałem cały cykl produkcyjny, od zlomowiska, huty, hal odlewniczych, obrabiarek, zespołów do cechowania produktow i maszyny pakujace. Tarcze charakteryzują sie tym że biją co zresztą sam juz napisales.

Produkt pierwsza klasa, zwlaszcza dla domoroslych mechanikow ktorzy ślepo sa zapatrzeni w te produkty, ktore mylnie okreslaja jako produkty na.pierwszy montaż co jest kompletna bzdurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok fajnie jesteś cool :thumbup1: ale napisałem również, że nie dostatecznie dobrze dotarłem ten zestaw i teraz jest wszystko ok po przetoczeniu tarcz wiec OCB? Zakończmy już bo to nic nie wniesie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ziolek335 napisał:

Ok fajnie jesteś cool :thumbup1: ale napisałem również, że nie dostatecznie dobrze dotarłem ten zestaw i teraz jest wszystko ok po przetoczeniu tarcz wiec OCB? Zakończmy już bo to nic nie wniesie do tematu.

Docieranie tarcz i klocków to nie docieranie silnika. Wystarczy że te dwa elementy ulozą się wzajemnie, Max 500km jest ok. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem kolego. Zrobiłem ok 200 km delikatnie i wychodzi na to, że było to trochę za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...