Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b9 czy A6 c7


Tomafx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co według Was lepiej kupić a4 b9 2.0 TDI, czy A6 C7 2.0 TDI. A6 po lifcie od 2015/16r, napęd ośka. Samochody używane.

Drugie pytanie, co będzie tańsze w eksploatacji? Zakładam, że samochody są serwisowane i bezwypadkowe. Głównie chodzi o normalną eksploatację. 

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czego oczekujesz od samochodu. w A6 jest zdecydowanie więcej miejsca, większy bagażnik, ale silnik na pewno będzie odczuwalnie mniej dynamiczny niż w A4. w A6 jakość materiałów będzie lepsza, z kolei B9 jest nowocześniejsze i będzie się tym lepiej parkować w zakorkowanym mieście (choć osobiście akurat uważam, że nie ma problemu z parkowaniem w C7).

osobiście wybrałbym A6, ale radzę przejechać się obydwoma egzemplarzami i wtedy wybrać to, co pasuje Ci lepiej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Ja nie mam problemu z parkowaniem. Nie ukrywam, że A6 avant mi się bardzo podoba, bardziej niż a4. Program się zrobi o będzie optymalnie. Kwestia kosztów utrzymania. Czy jest duża różnica?. No i ewentualnie 2.0 diesel po programie czy będzie się w miarę odpychał, a chodzi mi o wyprzedzanie na trasie np 2 tirów, czy nie będzie zamulał, bo buda jest spora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty eksploatacyjne powinny być podobne.. porównuję moje C7 3.0 TDI i Q5 2.0TDI, którym jeździłem służbowo.  no chyba, że mowa o paliwie to nie wiem jaka będzie różnica.. 0,5 litra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...