Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli


moranko17

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% bez większego wypadku który naruszyłby ułożenie fotela kierowcy. Bedzie więcej czasu to pomierzę fotel od prowadnic czy faktycznie jest jakaś różnica czy może coś z siedziskiem a może tylko się tak wydaje :). Fotele tez nie były nigdy zdejmowane wiec wszystko jest tak jak wyszło z fabryki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie wydaje bo wystarczy wejśc po dłuższej jeździe do innego auta i przestajesz siedzieć przekręcony :) Bardzo dziwne że nie ma nigdize o tym informacji, w recenzjach, youtubach itp - zakładając, że tak wyjechało z fabryki.

 

Czekam na informacje w takim razie :)

Edytowane przez damyan90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 23:50, damyan90 napisał:

Witam, wydaje mi się że u mnie w B8 fotel kierowcy jest krzywy - zwrócony w stronę środka auta. 

Fotel jest skórzany, elektryczny z wysuwanym podudziem.

Denerwuje mnie to bo ciało jest również lekko skrzywione. Jak ktoś jeździ z jedną ręką na kierownicy i drugą na podłokietniku to idealna pozycja, ale ja wolę obie ręce na kierownicy.

Pytanie czy to normalne w B8 czy tylko u mnie tak? Rozmawiałem z jednym mechanikiem i stwierdził że też tak miał w swojej. Ale chętnie dowiem się od kogoś innego, bo może chciał mnie po prostu zbyć ;)

 

dzięki za info!

U siebie mam wrażenie, że jest właśnie tak samo. W moim przypadku auto z USA, widzę, że u kolegi @szklara też, może tak mają wersję na rynek USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, damyan90 napisał:

albo po prostu te bite egzemplarze ;)

Tak też może być. Tyle, że u mnie była obcierka lewym bokiem - nie wiem czy skrzywiło by to siedzenie w prawo - w stronę środka auta. Prędzej w lewo...no chyba, że jest jakieś słabe ogniwo fotela, które krzywi go w prawo....najlepiej jakby ktoś kto jest pewien 100% bezwypadkowości się wypowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby obcierka skrzywiła stawienie fotelu. Musiałby być dobry dzwon w bok żeby konstrukcję podłogi naruszyć. Sprawdź czy szyny nie są krzywo przykręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam pytanko dotyczące audi a4 b8 polift.  Zakupiłem auto pokradziezowe. M.in. nie ma foteli.  Po vinie fotele powinny byc w elektryce. I teraz pytanie czy przed lift bedzie pasował do polifta? Co zrobić żeby dodać podgrzewanie siedzeń przód? Sterownik przy klimie kupiony. Co jeszcze będę potrzebował?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jerryw85 napisał:

Witam. 

Mam pytanko dotyczące audi a4 b8 polift.  Zakupiłem auto pokradziezowe. M.in. nie ma foteli.  Po vinie fotele powinny byc w elektryce. I teraz pytanie czy przed lift bedzie pasował do polifta? Co zrobić żeby dodać podgrzewanie siedzeń przód? Sterownik przy klimie kupiony. Co jeszcze będę potrzebował?

Dzięki za pomoc.

Instalacje trzeba dołożyć a przede wszystkim klimatronik ma ochronę komponentu i bez jej ściągnięcia nie będzie działać. Z przedlifta założysz fotele ale kostka od poduszek nie będzie pasować.

Edytowane przez krecikj5
Dopisanie wiadomości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 00:08, robertin12 napisał:

Sprobuje w najbliższym czasie dobrac sie do fotela, bo grzanie i podswietlenie dziala tylko i az te sterowanie lezy ?

Działa? Bezpiecznik lewa strona w desce. Czerwona kolumna, numer 3 , tam jest 10ka daj 20ke i będzie śmigać ładnie.

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie duzo podrozowalem ostatnio i nie bylo czasu. Posprawdzam to w wolnej chwili i dam znac. U mnie tez byla lekka obcierka z prawej strony i niemozliwe ze naruszylo by to szyny fotela kierowcy. Z drugiej strony watpie ze z fabryki wychodzilo by z krzywym fotelem bo jest to nienaturalna pozycja ktora powoduje krzywizne kregoslupa :grin:. Dziwna sprawa ze w tylu egzemplarzach mozna to zaobserowac :doh:

 

*na sluzbowym nie mam polskich znakow :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć czy można dołożyć grzane fotele w wersji bez grzanych? Jak tak to co trzeba żeby to wszystko działało? Audi a4 b8. Z góry dzięki za pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 02:01, kwiotek napisał:

Witam.Chciałbym sie dowiedzieć czy można dołożyć grzane fotele w wersji bez grzanych? Jak tak to co trzeba żeby to wszystko działało? Audi a4 b8. Z góry dzięki za pomoc. :D

Zerknij na 2 post i będziesz wiedział wszystko.  Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cyz fotele z Audi A6 C6 pasuja do A4 B8? , wiem że może wtyczki inne ale to zawsze można piny poprzekładać w wtyczki z foteli B8 , i tak samo czt z B7 przód pasuje do B8 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...