Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto dla początkującego kierowcy


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, aborygen napisał:

Dokładnie mam taki zamiar.

Dawno temu miałem przez ponad rok golfa IV 1,6 102 KM i dało się tym jeździć 

Na bank dobry silnik do nauki jazdy

To zaczynam poszukiwania czegoś w tym budżecie  

Zamist golfa polece CI a3 :) Jeżeli nie straszny Ci mułowaty samochód to możesz szukać A4 B5 1.6. Tak jak napisałem wyżej z tego roku audi beda już miały problemy z cisnieniem lub napinaczem w 1.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Tak jak napisałem wyżej z tego roku audi beda już miały problemy z cisnieniem lub napinaczem w 1.8.

I z rudą szmatą przy dolnych listwach drzwiowych oraz rynienkach dachowych, podłoga też potrafi już lecieć. Prędzej znajdzie zdrowego leona. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, przem8 napisał:

I z rudą szmatą przy dolnych listwach drzwiowych oraz rynienkach dachowych, podłoga też potrafi już lecieć. Prędzej znajdzie zdrowego leona. :D

No niestety a3 mają problem z rynienkami i dołami drzwi. MIałem jednak 2 sztuki i nie było tragedii a było to pare dobrych lat temu. W ostatnim czasie szukałem Leona 1p bo potrzebowałem auta przejściowego za kilka tys. Szukałem w 110 to nie udało mi sie znaleźć sztuki bez wstawianego błotnika :D myślę że w 1.6 może być prościej. Też osobiście wolałbym leona niż a3 bo a3 najeździłem się już wystarczająco ale prawda jest taka że w budżecie 7k kupisz o wiele lepszą a3 niż leona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex IV z 1.8 bez turbo paliło w mieście 11L / 100, w trasie 8 - mniej nie będzie.

A3 8L? Chcecie żeby był jedynym facetem w atrójce w mieście? Chyba, że kolega szuka przyjaciółek :decayed:

W tej cenie LEON, e46...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...