Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy USA na EU


szklara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Czy jest ktoś w stanie polecić osobę/firmę która przeprogramuje światła z Audi a4 b8 2014r USA na wymogi Europejskie w okolicy Krakowa/Śląsk? 

Z góry dzięki za każdą informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szklara napisał:

Witam, 

Czy jest ktoś w stanie polecić osobę/firmę która przeprogramuje światła z Audi a4 b8 2014r USA na wymogi Europejskie w okolicy Krakowa/Śląsk? 

Z góry dzięki za każdą informację. 

W Krakowie to „ NAVIPOL"  Marcin Sermet , na Zakopiańskiej 30 B. Bez problemu Ci to ogarnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowanie lamp to 10 minut roboty, dołożenie kabli w klapę i przełożenie pinów w kostkach to 30 minut. Przeróbka samych lamp to trochę bardziej skomplikowane zajęcie, ale polecam Artura z Car-Kom, zrobił już dla mnie kilkadziesiąt sztuk i paru znajomym poprawiał lampy po innych "specach", w razie czego jest w stanie ci to ogarnąć od A do Z. W razie czego daj znać na priva dam ci dokładny namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli CARKOM.PL ? Jeśli tak to już dzwoniłem do nich. Lampy mogę wysłać do przeróbki tylko po przeróbce trzeba je jeszcze zakodować i najlepiej gdzieś tu w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zakodowanie i okablowanie lamp w navipol biorą 500zł - trochę sporo jak za 1h roboty. Trzeba mieć ze sobą lampy Europejskie bo oni nie rozklejają lamp z USA. O ile okablowanie nie jest problemem to zna ktoś kogoś w okolicy Krakowa/Ślaska kto mógłby ogarnąć kodowanie?

@alvarokr

Za przeróbkę lamp z USA na Europe zapłacisz tyle co za lampy Europejskie, jest sens?

~Update.

Dzwoniłem do gościa ze śląska który też zajmuje się kodowaniem i u niego również 500zł więc myślę że w firmach taniej nie będzie. Co do przeróbki lamp USA na Europe już druga firma powiedziała że się tego nie podejmuje ponieważ taka lampa nie ma potem homologacji i przy większej szkodzie/stłuczce są problemy z ubezpieczalnią przez niehomologowane lampy, więc nie wspierają takich operacji. W takim razie taniej wyjdzie kupić lampy europejskie i mieć spokój w przyszłości. 

Edytowane przez szklara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za samo kodowanie lamp 150zł..za przeróbkę lamp 600zł. Za używki full led do q3 trzeba liczyć za same lampy około 1500zł kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...