Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki na przód


Patryk_p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Potrzebuje pomocy w doborze głośników do przodu, wymieniłem radio na Pioneer S520bt ale głośniki z przodu odmawiają posłuszeństwa. Nie da się głośniej posłuchać muzyki gdyż zaraz zaczynają się trzaski i harczenie  z głośników. Ten przód nawet po obniżeniu basów gra tragicznie. 

Budżet na głośniki to ok. 400zl, z tego. Co się orientowalem to chyba lepiej założyć zestaw że zwrotnicami. Nie jestem jakims audiofilem, ale zależy mi na tym aby posłuchać sobie głośniej muzyki. Miałem kiedyś astre i po założeniu subwoofera do bagażnika przód grał dużo lepiej niż w tej audi. 

Co do subwoofera to wchodzi w grę wsadzenie czegoś do bagażnika byle mi ten przód nie harczal. 

Czy przy zmianie głośników trzeba usuwać maskownice z drzwi? Raczej wolałbym je tam zostawić 

Jeszcze jedna sprawa zauważyłem że pioneer przy spauzowaniu muzyki na głośności z jaką max się da słuchać bez harczen, dosyć szumi w głośnikach. Czym to może być spowodowane? 

Raczej wzmacniacza na przód nie planuje zakładać więc chodzi mi. O taki zestaw który uciagnie same radio. 

O wytlumieniu drzwi oczywiście nie muszę pisać że zostanie zrobione. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu sobie nie kupisz oryginalnego zestawu bose ze wzmacniaczem do B6? Mam taki zestaw i jestem zachwycony, bass musiałem wręcz zmniejszać bo głowa boli. ;)  Do 400 zł kupisz spokojnie cały zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem do bose idą inne kable do głośników, dużo z tym grzebania? A gdybym nie chciał bose, może ktoś coś innego polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...