Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 turbo cfma Pin do bloku 01 engine


Wasil86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem użytkownikiem Seata exeo 1.8 t chciałbym, ze względu na duże wibracje na biegu jałowym, podnieśc obroty z poziomu 720 rpm do około 800 rpm. Wiem co jak zrobić ale nie mam kodu do odblokowania adaptacji... Czy ktoś pomoże z kodem? 

Edytowane przez Wasil86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tym ECU producent przewidział że Ta adaptacja jest niedostępna nawet po wpisaniu kodu niestety... , trzeba fizycznie odblokowac mozliwosc regulacji u tunera lub na stałe podwyzszyc obroty biegu jałowego. Jak cos zapraszam ;) 

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, soul87 napisał:

Ta adaptacja jest niedostępna nawet po wpisaniu kodu , trzeba fizycznie odblokowac mozliwosc regulacji u tunera lub na stałe podwyzszyc obroty biegu jałowego. Jak cos zapraszam ;) 

Nie da się wpisać kodu w vcds żeby mieć możliwość adaptacji parametrow? W każdym vw to robiłem w audi też bez problemu tylko w seacie nie ma kodu? 

Edytowane przez Wasil86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod wpisac mozesz tylko tak jak pisalem powyzej niestety w tych rocznikach kod ECU jest tak zaprogramowany ze wpisanie kodu serwisowego nie odblokowywuje adaptacji ktora Cie interesuje ... 

Przerabialem temat i nie raz odblokowywalem to dla klientów 

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, soul87 napisał:

Kod wpisac mozesz tylko tak jak pisalem powyzej niestety w tych rocznikach kod ECU jest tak zaprogramowany ze wpisanie kodu serwisowego nie odblokowywuje adaptacji ktora Cie interesuje ... 

Przerabialem temat i nie raz odblokowywalem to dla klientów 

Za daleko mam do Lublina... Kogoś ze Śląska możesz polecić?? podaj kod jeśli możesz... 

Edytowane przez Wasil86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, soul87 napisał:

Kablem za 60 zł z allegro zgrasz i wgrasz wyedytowany przez kogos wsad. 

Jakim programamem taki wsad się wygrywa. Kabel mam za 200 zł kupiony razem z programem z jakiś stronki internetowej co sprzedają kable do vaga... E-Service czy jakoś tak

Edytowane przez Wasil86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, soul87 napisał:

Mpps chociażby. Nazwa programu i kabla na allegro. 

 

Mówisz do mnie jakimiś zwrotami jakby to była wielka tajemnica. Napisz dokładnie co gdzie i jak to kupię i zrobię. Jak zgrać wyedytowac i wgrać żeby nic nie ubić... Jak bym się chciał uczyć sam to bym tu nie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisac MPPS w allegro.

Co do zgrania , edycji i wgrania zapraszam na PW, wszystko wytlumacze co i jak . 

 

MPPS-13-02-FLASH-DPF-CHIP-TUNING-K-CAN-U
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 62 zł - MPPS 13.02 FLASH DPF CHIP TUNING K+CAN+UDS + WSADY (7626265287). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...