Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć, jestem nowy na forum. Od ok. 2 miesięcy w moich rękach fajna A4 B6 avant z silnikiem 3.0 V6 220km z 2003 r. Auto z fajnym wyposażeniem. Pierwsze kilometry już za nami.

Autko sprowadzone z Niemiec gdzie miało jednego właściciela. Aktualny przebieg (wg licznika) 245 tys. km. Wg mnie mógł być lekko podrasowany. Ale to szczegół.

Przed zakupem autko przeszło szybki przegląd u mechanika. Było trochę błędów ale mimo to zdecydowałem się na zakup.

Auto po serwisie olejowym. Po sprowadzeniu do naprawy był błąd ABS + ESP + błąd kąta skrętu. To ogarnięte.

Do zrobienia klimatyzacja (najpewniej sprężarka), i tym zajmę się na dniach.

Inne mankamenty to ryski, przetarcia, rozładowana bateria kluczyka, itp. Sukcesywnie będę naprawiał.

No i w planach modyfikacje sprzętowe i stylistyczne. ;)

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witaj i powodzonka ;) Niestety na Naszym rynku mało już fajnych zadbanych 3.0 V6 więc szanuj autko a odwdzięczy sie wrażeniami i bezawaryjnością:wink:

,,,

Witam wszystkich mam problem z odpalaniem swojej audi a4b7 1.9tdi na zimnym jak i na cieplym silniku ale nie zawsze jest dzien ze pali od strzala a potem kreci a nie moze zapalic . Dodam ze auto po wymianie uszczelniaczy na Pd ,rowniez wymianie czujnika polozenia walu

,,,

Witam szukam silnika o kodzie Bgn 3.0v6 220km a4 b6 2004rok Moze inne pasują.. Pomocy pos, ly mi panewki i korowód.