Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 ALL] Elektryczne ustawianie lamp przednich


REX-io

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim rezaczom. Nie mam zbyt dużo postów bo ograniczam się do czytania i wyciągania wniosków i własnoręcznych prób.

Chciałbym założyć elektryczną regulację świateł w swoim samochodzie. Wiem że na forum wałkowane tyle razy ale ja nie chcę zakładać samo-poziomowania tylko elektryczną regulacje bo nie wiedzieć dlaczego nie mam na wyposażeniu takiej bajery a większość elektryki mam. I tu moje pytanie odnośnie czego potrzebuje? ( pokrętło/przycisk wiadomo, silniczki w lampach wiadomo, przekaźnik albo sterownik albo to i to, wiązka). Wiadomo też że wiedza by się przydała jak to zamontować. Jeśli nie jest to trudne, chętnie sam się za to wezmę tylko proszę o jakieś wskazówki gdzie to znaleźć lub jak to zrobić. A może mój samochód był wyposażony w takie bajery bo spryskiwacze reflektorów ma łącznie z największym zbiornikiem na płyn ale kiedyś miał bliskie spotkanie z przystankiem i wsadzili zaślepkę w konsole, lampy z podstawowej wersji i ma grać. Pomożecie towarzysze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się wierzyć, żeby ręcznej regulacji nie było, a tym bardziej, że spryskiwacze są.

Sprawdź najpierw czy może nie masz u siebie w lampach silniczków i przewodów. Z tego co kojarzę to do przedliftowych lamp jest osobna wtyczka 3-pin do silniczków. Możliwe, że ktoś wyciągnął samo pokrętło.

Jeżeli nie będzie nic, to nie bój żaby, układ jest mega prosty. Zasila się z tych samych bezpieczników co mijania, jest jeden potencjometr, dwa silniczki i kilka kabli, wszystko do kupienia za grosze. Mogę Ci wysłać schemat, jeżeli będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...