Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana szyby bocznej


ma1982ly1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wymiany lewe drzwi tylne i udało mi się  kupic je po dobrej cenie , tylko jest problem bo musze przełożyć szybę , macie jakieś doświadczenia w tym temacie , szukałem jakiegoś filmiku na necie i jest tylko wymiana całego mechanizmy podnoszenia szyby , jak ściągnąć boczki wszystko jest tylko problem z tą szyby pomocy z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 15:14, ma1982ly1 napisał:

mam nadzieje że nie trzeba ściągać całego mechanizmu szyby

 

I jak wymieniłeś ta szybę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Benio140 napisał:

I jak wymieniłeś ta szybę ?

Ta wymieniona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś więcej powiedzieć ? Jak to dokładnie ?bo właśnie mam do wymiany ;) i nie wiem jak to ruszyć :/ samą szybę wkładasz od góry ? Coś trzeba odczepić czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem do firmy która wymienia szyby ? i patrzyłem jak to robią to gościu wykręcił tą boczną listwę , odchylił uszczelkę i jest na trzy małe śrubki ściągnął listwę zgarniająca i ja wyjął , w mechanizm podnoszenia szyby to ona jest tylko wciskana w takie białe plastiki 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 05:59, ma1982ly1 napisał:

Ja pojechałem do firmy która wymienia szyby ? i patrzyłem jak to robią to gościu wykręcił tą boczną listwę , odchylił uszczelkę i jest na trzy małe śrubki ściągnął listwę zgarniająca i ja wyjął , w mechanizm podnoszenia szyby to ona jest tylko wciskana w takie białe plastiki 

Kolego dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was . Audi A4B8 2013 rok. Podpowiedzcie bo rwę włosy z głowy drzwi tył jak wypiąc szybę są tam takie białe korki dwuczęsciowe lewy ok jest widoczny ale prawy za blachą zero dojścia a przynajmniej mocno utrudnione. Jakies sposoby???

Edytowane przez tacim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...