Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie poduszki pod silnik do 1.9 tdi AHU


keppel123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zmiar kupić te dwie poduszki pod silnik, ale nie wiem czy szukać ori używek na allegro które mają 300k nalotu i będą wy**bane jak te które ja mam czy brać zamiennik lemfordera albo innego producenta? Czytałem że tylko oryginalne są olejowe a wszystkie inne zamienniki to guma i jest na nich tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wszystko. Jak chcesz normalnie jeździć to tylko OEM z ASO i masz spokój na kolejne 300... 2 sztuki coś koło 1tyś. Jak bardzo chcesz to mogę Ci zaoferować dwie nowe Febi, zobaczysz że lepiej będzie na starych wylanych niż nowo zamontowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego zamiennika nie zakładaj bo będzie tragedia, już lepiej tłumią drgania stare wylane Ori poduchy.

Z używką to jest tak że szukasz poduszek od 1.9 PD np. z AJM albo AWX najlepiej jak najmłodszej, a sprawność poduszki sprawdzasz ważąc ją - musi mieć minimum 740g, sprawdzasz gumę czy nie jest zerwana i sparciała, trzęsiesz poduchą i słuchasz czy chlupocze - jeśli tak to ma ubytek oleju i do niczego się nie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wyżej. Odpuść zamienniki, nie ważne czy febi, corteco czy lemforder.
Sam to przerabiałem. Szkoda czasu i nerwów. Tylko ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie dwie poduszki z corteco, nie mam zamiaru ich zakładać pójdą do zwrotu po prostu. Ja się nie dziwię że ludziom na zamiennikach telepie budą gorzej niż na ori wyrąbanych. Obydwie poduszki z corteco ważą 0.75g... olejowa powinna ważyć 0.83... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...