Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3 w 1 lusterko, wideorejestrator i kamera cofania


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wiem że jest post o kamerkach rejestrujących do samochodów, ale chciałem założyć post tylko o kamerkach zakładanych na lusterko z kamerom cofania.

szukam dobrej kamerki na lusterko z kamerom cofania, najlepiej żeby miała dostęp do nawigacji.

Osobiście oglądałem dużo recenzji na yt np. navitel MR250, ale z tego co widzę nie ma opcji włączenia nawigacji czy map google.

Dlatego zastanawiam się nad ORLLO LX-50 DUAL  (430zł więc do najtańszych nie należy) wygląda bardzo dobrze, ale przeczytałem kilka negatywnych komentarzy o samej firmie i ich sprzęcie

a chyba najlepiej ze wszystkich które oglądałem wygląda https://www.junsungps.com/shop/junsun-4g-adas-car-dvr-camera-10android-stream-media-rear-view-mirror-fhd-1080p-wifi-gps/

jeden z użytkowników forum polecał tą firmę.

 

co myślicie, piszcie opinie i propozycje, zależy mi na dostępie do nawigacji, jeśli już mam coś kupować to niech będzie wielofunkcyjne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Orllo to zaznajamiałem się z produktami tej niby super marki jeżeli chodzi o kamery sportowe.

Obczaiłem co jest u nas na alledrogo, co na ebayu, alliexpress itp.

Ogólnie wygląda to tak, że te same kamerki na ebayu były połowe tańsze jak niby super zachwalane Orllo z alledrogo. 
Więc jak już chce się kupić coś tej jakości to lepiej bezpośrednio od chińczyka a nie płacić 2x za nadrukowane logo.
Mogę powiedzieć, że mimo super opinii niby w necie o produktach tej marki to jak pooglądałem filmiki jakiej jakości robi filmy to sory, ale lepiej kupić coś za 100-200zł niż płacić 2x więcej za niewiele lepszą jakość.

Domyśam się, że z tym lusterkiem będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarKeT   --   i w końcu na co się  zdecydowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kupić z androidem i modułem 4G,wtedy mamy od razu navi,yanosika,torque itp... dodatkowo po włożeniu karty sim działa jak zdalny alarm (powiadomki na telefon kiedy auto uruchamia się,wykrycie wstrząsów). No i można na telefonie w każdej chwili mieć podgląd z kamerek i posłuchać sobie-np. co mechanik wygaduje jak robi nasze auto. Te orllo to przereklamowane gówno w porównaniu do tego co można na Ali dostać za ta cenę,i wysyłką możliwą z Europy a coraz częściej i z Polszy. 

Tutaj moje kupione za 400zł 2 lata temu,podczas strojenia instalki jako podgląd na korekty

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pytać o dodatkowe apki.
można na tym zainstalować WAZE?

Bardzo mi odpowiada ta aplikacja, i chciałbym koniecznie ją zainstalować.

ma ktoś już doświadczenie? działa poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, GreGoriO napisał:

właśnie miałem pytać o dodatkowe apki.
można na tym zainstalować WAZE?

Bardzo mi odpowiada ta aplikacja, i chciałbym koniecznie ją zainstalować.

ma ktoś już doświadczenie? działa poprawnie?

Działa wszystko co na telefonie,nie ma problemów z aplikacjami jak w chińskich radiach. Jedyna wada akurat w moim modelu to brak ikonki przełączania pomiędzy aplikacjami,ale można przeżyć bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. możesz pokazać to wygląda?
jak z jasnością samego wyświetlacza? mieszkam w miejscu gdzie przez 320 dni świeci słońce! więc chciałbym poznać zdanie, jak to wygląda w pełnym słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie cyknę fotek jak jest w pełnym słońcu bo go u mnie nie ma,ale jasność jest zawsze wystarczająca-tym bardziej ze słońce bezpośrednio nie świeci na lustro. Nowsze modele mają jeszcze lepsze ekrany więc tylko lepiej może być. Wstawię kilka fotek zaraz

20191213_075639.jpg

20191213_075626.jpg

20191213_075612.jpg

20180310_170930.jpg

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...