Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa


Matius1991

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem. 2 tygodnie temu zaczęła zdychać pompa paliwa. Kilka razy zapalił od strzała, kilka razy nie. W zeszłą środę wymieniłem pompe i filtr na nowe. I do wczoraj wszystko pięknie. Cały dzień od strzała, aż wieczorem przy odpalaniu - cisza. Pokręciłem, pokręciłem i po jakichś 40 minutach załapał. Ktoś miał taką przygodę lub może doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie na pompie jest? Sprawdzałeś pod kanapą? Zdejmowałeś węże patrzyłeś czy paliwo leci jak kręcisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mordeliuss napisał:

Zasilanie na pompie jest? Sprawdzałeś pod kanapą? Zdejmowałeś węże patrzyłeś czy paliwo leci jak kręcisz?

Jest zasilanie,  sprawdzałem, węże były zdjemowane i leciało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może nie jest wina pompy? A np czujnika położenia wału? Często trafia się problem z tym czujnikiem a błędu brak mimo że jest monitorowany. MIałem kilka razy taką sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mordeliuss napisał:

No to może nie jest wina pompy? A np czujnika położenia wału? Często trafia się problem z tym czujnikiem a błędu brak mimo że jest monitorowany. MIałem kilka razy taką sytuacje.

I co zrobiłeś? Dzisiaj samochód palił od strzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 23:47, Mordeliuss napisał:

jak to co :D? wymieniłem czujnik na ori ;) i problem się rozwiązał. 

Przepraszam za tę ciszę, ale trochę roboty było. Czujnik położenia wału wymieniony i to samo było. Zapomniałem dodać, że mam LPG. Pojechałem tam gdzie zakładałem, podpieli pod komputer, zainstalowali łatkę,  coś z mapą zrobili i czasami muli, ale odpala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...