Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o analizę logów


spiecho

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś z autem? Logami n'ki za bardzo nie sprawdzisz. Pracuje, doładowanie ok więc ja nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogólnie spoko tylko wydaje mi się że od dołu mogło by lepiej ciągnąć.Ale może odczucie z 2.0 tdi 400 nm. A po wymianie wtrysków ile można by ugrać jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od dołu za***iście idzie i więcej w tym zakresie nie ugrasz choćby skały srały :P Mocy więcej nie zyskasz teraz, bo musiałbyś zmienić jeszcze turbo na k03s i dać fmic. Ta turbina już górą więcej nie dmuchnie.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spiecho napisał:

Kat siedzi a turbo K03s też siedzi

To dlatego taki ładny dół ma... Tak z ciekawości program był już robiony na k03s czy na standardowej k03?

Edytowane przez Marcin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli nie zamierzam robić pomownej korekty programu to lepiej dac swoją stara k03 do regeneracji niż szukać k03s? Głównie zależy mi właśnie na dolnych wartościach bo teraz moja słabo wstaję.

http://vaglogi.pl/log-115_118_FFf80w.html

 

Edytowane przez Marcin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj minimalnie spoola spróbowałbym jeszcze ztuningowac ostrzejszymi pidami w sofcie ale musiałbyś zgrać i mi podesłać wsad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, soul87 napisał:

Tutaj minimalnie spoola spróbowałbym jeszcze ztuningowac ostrzejszymi pidami w sofcie ale musiałbyś zgrać i mi podesłać wsad 

Niestety nie znam się na zgrywaniu wsadu, a że zimne turbo wydaje dziwne dźwięki, najpierw bym musiał je zregenerować, ale dopóki oleju nie bierze i jakoś  tam pompuje to się wstrzymuje... Łukasz jak mi stroił też probowal poprawic softem ale wiecej nie dalo. Fakt po strojeniu osiagala tego 1 bara ok 2880 rpm, teraz coraz pózniej...

Edytowane przez Marcin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można ugrać trochę bo dosyć szybko spada n75 w stosunku do zadanego boosta. Wsad możesz zgrać kablem z allegro za 6 dyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...