Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie auto do 15/17.000


mojeA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was koledzy. Mam rozkmine, bo kupiliśmy audi a3 sportback 2.0 tdi, okazało się, ze silnik złom, wiec wymiana itp... moja kobieta nie chce tym po naprawie jeździć, woli swojego Seata 1.6, mamy to sprzedać i koniec... niby zrobione wszystko działa jak należy... itd. Nawet mechanik zaufany jej to składał, jednak z racji mojej pracy w domu rzadko będę jeździł a ona codziennie 30 km to trzeba coś kupić a to autko sprzedać. Pierwsze o czym pomyślałem, to bmw 1 2.0 w dieslu roczniki 2004/2007 jakoś tak, jak usłyszała, ze 2.0d to masakraaaa... myślałem, żeby coś może w gdzie, ale szczerze mówiąc już sam nie wiem... rocznik od 2004/2005, automat, xenon, czujniki chociaż tył, powyżej 130km, coś co pojeździ rok, bo potem coś nowszego w leasing. Nie musi być audi... wszelkie pomoce i opinie na temat silników mile widziane.

wpadl mi pomysl zostawić tego w komisie i wziąć coś innego, ale to tez do przemyślenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz kupować jakiś samochód skoro Twoja kobieta chce jeździć swoim Seatem ? 

Masz już jeden sprawny samochód a szukając kolejnego możesz natrafić ponownie na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...