Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy będzie pasować


lenek00

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lenek00 napisał:

Witam czy felga o rozmiarach 5x112 et 35 7jx15h2 rozmiar 15 będą pasowały do audi a4 b6 quattro?

jo

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może tylko podepnę się pod temat spodobały się takie felgi prawdopodobnie od b8 https://m.olx.pl/oferta/alufelgi-audi-16-7-5j-5x112-oryginalne-CID5-IDyRrHu.html#position=3&page=1

Oryginalnie w b5 mam felge 7Jx16x45Et 

Tutaj et jest to samo jak i średnica. Jedynie pół cała szersza felga. Rozrysowalem sobie ładnie pięknie symterie i et na kartce i wyszło mi że będzie felga będzie no od osi w każda stronę wystawiać te~ 0.65cm w każda stronę. I teraz pytanie. Czy będzie ona wystawać / obcierac gdzieś? (panikarz) i ciekawe czy ori śruby będą pasować... 

Pozdrawiam i udanej niedzieli 

 

Edytowane przez ReaperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ReaperPL napisał:

Panowie może tylko podepnę się pod temat spodobały się takie felgi prawdopodobnie od b8 https://m.olx.pl/oferta/alufelgi-audi-16-7-5j-5x112-oryginalne-CID5-IDyRrHu.html#position=3&page=1

Oryginalnie w b5 mam felge 7Jx16x45Et 

Tutaj et jest to samo jak i średnica. Jedynie pół cała szersza felga. Rozrysowalem sobie ładnie pięknie symterie i et na kartce i wyszło mi że będzie felga będzie no od osi w każda stronę wystawiać te~ 0.65cm w każda stronę. I teraz pytanie. Czy będzie ona wystawać / obcierac gdzieś? (panikarz) i ciekawe czy ori śruby będą pasować... 

Pozdrawiam i udanej niedzieli 

 

Będzie ok, bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy wejdzie felga 8.5Jx18H2 ET 29 5x112 do a4b6 3.0 quattro  sedan ???

 

Pozdrawiam

Edytowane przez WonszMorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...