Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura


Darecki8

Rekomendowane odpowiedzi

Auto to audi a4 b7 1.8t quattro bfb. Jak na zdjęciu widać temperatura minimalnie wzrosła,a powinno utrzymywać się na poziomie 90 stopni. Może to moje przewrażliwienie,ale kto pyta nie błądzi. Proszę o pomoc czy taki stan jest dopuszczalny ? Czy coś zaczyna się dziać nie porządanego? Z góry dziękuje za każdą pomoc i wyjaśnienie pozdrawiam :) 

AA9C01F9-8171-44AF-A19B-4545AA46B656.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być minimalnie - jak podpiąłem swojego to okazało się, że wskazówka stoi na 90 stopniach, podczas gdy rzeczywiste temperatury są w przedziale 75-105. Dopiero powyżej 105 wskazówka ruszała. Więc możesz mieć nawet koło 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem błędy i żadnych nie ma byłem z tym u mechanika i kazał się póki co nie przejmować tym jak będzie się coś działo więcej to będę reagował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura płynu 82 stopnie Wszystko jest jak trzeba. Myśle że póki co nie będę się tym przejmował zobaczymy z czasem czy będzie się pogarszać ale nie powinno. Chociaż czasami jest równo 90 a raz rośnie jak na focie może kwestia temperatury na dworze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem nim kawałek zagrzał się tak jak na zdjęciu jeżeli chodzi o wskazówkę. Zajechałem do domu dosłownie minęło 5 minut i po podłączeniu kompa wskazywało 82 stopnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To termostat niedomaga ale żeby się upewnić musisz porównać wskazania g62 i g2, ile razy można powtarzać? G2 jest w instruments, nie pamiętam dokładnie grupy. Na liczniku będziesz miał 90 stopni jak w rzeczywistości już będzie 80, tak to działa w vagach.

 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...