Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przebieg 320 tysięcy


Creaton

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tak jak w temacie, jutro jadę po bestie a4 b6 1.8t 150km, wygląda ślicznie, 0 rdzy bezwypadkowa (sprawdzana calutka miernikiem) turbo jak i silnik w stanie bardzo dobrym, auto nie kopci, tylko... martwi mnie przebieg, ponieważ audiczka ma 323 tysiące już nabite, przejmować się tym czy nie? (Auto sprowadzone przez mechanika ze Szwecji) 

 

photo_2019-10-28_12-16-33.jpg

photo_2019-10-28_12-16-35.jpg

photo_2019-10-28_12-17-37.jpg

Edytowane przez Creaton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od eksploatacji, LL i całej reszty

przy tym przebiegu 1.8T sa juz zmeczone i trzeba uwazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JawoR36 manual, mechanik mówił że może może udostępnić mi miernik i cały warsztat żeby ją sobie sprawdzić, ale człowiek nawet się nie zna :D  

Edytowane przez Creaton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Creaton napisał:

@JawoR36 manual 

Ogólnie przy tym przebiegu to sobie lubi już sprzęgło/dwumas się kończyć, turbawka mieć luzy, wahacze stukać, poduszki skrzyni/silnika, cewki padać i inne takie itd. Wszystko kwestia eksploatacji. Widziałem A4 z 200tyś, które jeździły i wyglądały jak paździerze, a widziałem takie, które miały 500tyś i wyglądały jak na "200tyś przystało".

Ogólnie patrzeć, sprawdzać i jeszcze raz patrzeć. Jak to pierwsze 1.8T w A4 to i tak pewnie nic nie wypatrzysz sam

Edytowane przez JawoR36
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JawoR36 No sam to zbyt wiele nie zrobię, ogólnie chce za auto 15500zł, jedynie mi powiedział, że brak luzów, brak korozji, turbina jest ok, nie kopci, wymienił tarcze z przodu. Kupiłem jeszcze raport na otomoto, mogę wam podesłać  

af785311c228e1e047cbe1502554250b.png
GYAZO.COM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 właścicieli? :decayed:

04.2018 320 tyś km

10.2019 323tyś km?

Śmierdzi mi to :) Może wymyślam, ale 15tyś za B6 z 02r z takim przelotem moim zdaniem można

 

Edit: 9 właścicieli + mechanior w PL

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JawoR36 i sam nie wiem zbytnio co mam zrobić w tej kwestii, ogólnie powiedział że idzie negocjować, no ale to tak jak napisałeś pewnie max do 15tysięcy zjedzie i koniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ranty w nadkolach tam lubi być rdza. Sprawdź czy silnik będzie ciepły. Jak zimny to ok. Zapal i posłuchaj czy będzie grzechotanie powyżej 3s. Jak będzie grzechotał dłużej to odpuść. Przegazuj na zimnym i sprawdź czy nie dymi. Reszty to bez kompa nie sprawdzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a co powiecie na 

933909313_;slot=1;filename=eyJmbiI6InZ5Y
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Szary, Nie Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 163 KM, 1 800 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS...

 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że ktoś tam włożył chiński włącznik świateł, przełączniki szyb, odmalował climatronic, a także (tu strzelam) kierownicę, radio, uchwyt, schowek na monety i gałkę (swoją drogą prawie nie widać, więc fach w ręku ktoś miał), to straszna bieda z kiepsko dobranymi odcieniami między malowanymi elementami.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JawoR36 napisał:

8 właścicieli? :decayed:

04.2018 320 tyś km

10.2019 323tyś km?

Śmierdzi mi to :) Może wymyślam, ale 15tyś za B6 z 02r z takim przelotem moim zdaniem można

 

Edit: 9 właścicieli + mechanior w PL

Wymyślasz, bo nie znasz rynku szwedzkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, azure napisał:

Wymyślasz, bo nie znasz rynku szwedzkiego...

Fakt, może nie znam, ale chyba normalnym nie jest, że auto w 1,5roku robi 3tyś km?

 

Zerknalem z ciekawosci jak tam wyglada rynek tych 1,8T w B6 i jest masakra :)

Zerknij na to

935604784_;slot=1;filename=eyJmbiI6ImJpZ
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 190 KM, 1 800 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Quattro + 190KM, ze zdjęć wygląda ok, potwierdzić przebieg ino. Wnętrze wygląda na "niepoprawiane", zresztą to 04r, więc plastiki lepszej jakości już

Edytowane przez JawoR36
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JawoR36 o kurde!! ale śliczna :D już kupuje raport, ogólnie wiesz może jak w takim aucie 190km i quattro wygląda spalanie?

Edit: trzeba czekać do rana jak zadzwonię i poproszę o VIN xd

Edytowane przez Creaton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...