Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przebieg 320 tysięcy


Creaton

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dev napisał:

wszystko zalezy od eksploatacji, LL i całej reszty

przy tym przebiegu 1.8T sa juz zmeczone i trzeba uwazac

Wydaje mi się, że to zależy, czy po programie, czy nie. Jeżeli Olej był zmieniany na czas, to może być lepszy silnik z przebiegiem 400kkm niz ten z 150kkm :)

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwed jeździł na LL do 260 tys. km.

Trochę przypieczonego było w misce, ale ogólnie smok czysty i bez żadnych glutów. Kompresja równa. Także potwierdzam, że olej wymieniany na czas to wcale nie musi być jakiejś tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Emejcz napisał:

Mój szwed jeździł na LL do 260 tys. km.

Trochę przypieczonego było w misce, ale ogólnie smok czysty i bez żadnych glutów. Kompresja równa. Także potwierdzam, że olej wymieniany na czas to wcale nie musi być jakiejś tragedii.

Mój Szwed ma 380kkm i kompresją po 12 Bara na każdym cylindrze.  Dalej jeździ i ma się bdb.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziecie o nim?  @JawoR36 @grubcio1980

933904820_;slot=21;filename=eyJmbiI6Im01
WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Niebieski, Metalik, Benzyna, 150 KM, 1 781 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wszystko ładnie. Trzeba oglądać na żywo, wtedy można więcej powiedzieć. Mój przyjaciel mocno handluje i patrzyłem u niego za b6. Ma s-lina ale w ON, a ty widzę, że ostro na 1.8t co mnie wcale nie dziwi ???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, grubcio1980 napisał:

Na zdjęciach wszystko ładnie. Trzeba oglądać na żywo, wtedy można więcej powiedzieć. Mój przyjaciel mocno handluje i patrzyłem u niego za b6. Ma s-lina ale w ON, a ty widzę, że ostro na 1.8t co mnie wcale nie dziwi ???

Bardzo dobrze robi 1.8t robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grubcio1980 dokładnie mordko :D ja jestem mega napalony na 1.8t, jeszcze jak by się quattro trafiło to już w ogóle bajka :D cały czas szukam czegoś godnego, aczkolwiek jeśli masz kogoś znajomego, albo ktoś na forum sprzedaje to z chęcią zobaczę! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a4 b6 ze Szwecji i radzę uważać na korozję podwozia. Najlepiej pozdejmować osłony bo tam może czaić się zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kakamber1 napisał:

Mam a4 b6 ze Szwecji i radzę uważać na korozję podwozia. Najlepiej pozdejmować osłony bo tam może czaić się zło.

Miałem okazję oglądać "Niemców", "Angole", to tam również nie lepiej. B6 i b7 miała kiepsko tylne nadkola zabezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...