Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja gazowa KME czy stag? 1,8T bfb


pok3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje założyć gaz. Gazownik zaproponował mi KME pro, reduktor s6 i wtryski barracuda. Ktoś ma informacje na temat takiego zestawu? Raczej nie będę podnosić mocy. A jeśli już to max do 200KM

Czy lepiej założyć stag? Mało informacji mogę znaleźć na temat KME jakie są plusy i minusy obu instalacji? Wg gazownika KME jest troszkę lepsze jakościowo prawda to? Droższe w serwisowaniu ? Wydatek koło 3,000 więc chce dobrze zainwestować 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam KME i jedyny minus to dość późno przełącza na gaz. W programie ustawione na 20 stopni a muszę przejechać z  min. 2km żeby zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja załozyłem instalacje AEB ( MP 48 OBD DIGITRONIC ) i od 3 lat nie zaglądałem do niczego oprócz  filtrów . Mam podłaczone diagnostyke ,zadnych błedów na desce .Może raz zapaliła  mi sie kontrolka błedu ,ale na drugi dzien zgasła .Jak bede montował teraz to tylko Włoski sprzet .Opowiesci o drogich częsciach mozna miedzy bajki włozyc. Grunt  to nie oszczedzac na wtryskach i dobry reduktor.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Majkifunn napisał:

KME bardzo dobra instalacja i polska;) sam założyłem dziś do mojej 1.8t tylko ze ja mam kme nevo  powiem jak pojeżdżę trochę czy jestem zadowolony.

Przy jakiej temperaturze lub jakim odcinku przełącza ci na gaz? Podasz na jakich częściach masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Komputer KME Nevo, Wtryskiwacze LPGTECH-YETI, Reduktor mam AC R02 do 250 koni ten czerwony faro fi 8 wzmacniana, i butle 69l, instalacja zrobiona pod ok 250 koni bo mam ją po chipie a może za jakiś czas coś dorzucę.  A pali w mieszanym gdzie mam trasę 56 km z tego ze 30 trasy a reszta to korki  i miasto to ok 10 pali gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mastek napisał:

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

Napisz rzetelnie i z argumentami dlaczego do kuchenek a nie do silników. Bo jak tylko "tak sobie" to napisałeś to marnujesz  przepustowość łącza internetowego.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to KME czy STAG to dobre proste instalacje. Bierz butle ok 67 litrów bo mniejszej nie warto.

W dniu 13.12.2019 o 16:31, Mastek napisał:

Nie chce krytykować  ale gaz to jest dobry do kuchenki :wink: Zastanów się dobrze kolego czy warto ładować gaz :thumbup1:

:nabijasie:Moja reakcja przy dystrybutorze gdy tankujesz PB i widzisz kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...