Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam.

Jestem nowy, kupiłem w piątek Audi A4 B5 FL Avant 1.8. Przesiadka z Peugeota 407.

Wybrałem B5 bo moim zdaniem im starsze auto tym lepsze.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam. Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem A4 Avant 2.0 TDI. Chciałbym na forum znaleźć pomoc w rozwiązywaniu problemów z autkiem , jeśli takowe się pojawią.

Pozdrawiam .

Witam,

Mam na imię Martyna i od ponad roku jestem posiadaczką samochodu zdecydowanie starszego ode mnie :)

Przedstawiam Wam swoją A4kę :) B5 1995 1.8 ADR - moim zdaniem bardzo dobry samochód ale... no i właśnie odnośnie tego ale tu jestem :)

EMI.jpg

,,,

Jak na nowego członka forum przystało na początek trzeba się przywitać, także witam serdecznie wszystkich!!!

,,,

Przed chwilą wróciłem z garażu gdzie leży moje Audi. Będę naprawiał sam bo przypomniałem sobie kilka dni temu, że kiedyś przez 5 lat uczyłem się mechaniki.

,,,

Witajcie misie! :D trochę wcześniej się pojawiłem na forum, ale wyleciało mi z głowy, by się przywitać, więc robię to teraz, aktualnie szukam swojej pięknej a4 b6/7 1.8t do 18 tysięcy, mam nadzieje że znajdę bo szukam już od ponad miesiąca i cały czas jest syf :P

,,,

Witam i kłaniam sie nisko. Do tej pory cichy podglądacz forum a od dzisiaj postanowiłem dołączyć w szeregi wraz z moją fochliwą A4 :D