Skocz do zawartości
IGNOROWANY

To normalna praca silnika?


Marciol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnimi czasy zaniepokoił mnie taki dźwiek jak na filmie ,nie wiem czy to dobrze słychać, takie jak by terkotanie, z kabiny brzmi jak by rezonował jakiś plastik. 

Ogólnie wszystko działa jak należy

Wiem że to wróżenie z fusow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam silnik i u mnie chodzi ciszej, tzn nie stuka Tak, chyba, że na filmie się tak wydaje i to wtryski tak pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, szpakuziom napisał:

Mam ten sam silnik i u mnie chodzi ciszej, tzn nie stuka Tak, chyba, że na filmie się tak wydaje i to wtryski tak pracują.

Dokladnie, tak dziwnie terkota stuka czy jak to zwał ,właśnie o to chodzi.

Czyli mozna wnioskowac ze to wtryski i raczej sie kończą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wrzucam dźwięk mojego silnika nagrałem 5 minut temu. U mnie trochę łańcuszek już hałasuje. Oceń sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marciol napisał:

Dokladnie, tak dziwnie terkota stuka czy jak to zwał ,właśnie o to chodzi.

Jeśli chodzi Ci o dźwięk jak na tym filmiku od 20sekundy

to hałasuje tak pasek rozrządu z zestawu INA. Z gates też były ponoć takie cyrki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, przem8 napisał:

Jeśli chodzi Ci o dźwięk jak na tym filmiku od 20sekundy

to hałasuje tak pasek rozrządu z zestawu INA. Z gates też były ponoć takie cyrki.

Na tym filmiku można wychwycić dwa dźwięki, jeden taki jak by metaliczny i drugi taki terkocący i właśnie u mnie występuje ten drugi terkotanie, brzmi bardzo podobnie jak u mnie.
 
Hmm okej czyli to pasek, ale czy to jest nieprawidłowa praca ? Na coś to wpływa?
Czy po prostu "ten typ tak ma" i nie ma się czym martwić?

Edytowane przez Marciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od paska. Przerabialem to w a3 i samo przeszło po sporym przebiegu od wymiany rozrządu.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przem8 napisał:

To od paska. Przerabialem to w a3 i samo przeszło po sporym przebiegu od wymiany rozrządu.

Czyli nie ma sie czym przejmować, Okej. 
Dzięki za rozwianie wątpliwości :) 

Jest jeszcze jeden dźwięk który, mnie zastanawia.. Otóż po całej nocy postoju rano zapalam i przez pierwszą sekundę, może 1,5sek słychać taki głośny terkot jak by łańcuch o plastik ale to dosłownie sekunda i jest wszystko wporządku. Więc zapytam jeszcze o to, czy to normalne? (Mogę to jutro nagrać jak coś)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marciol napisał:

est jeszcze jeden dźwięk który, mnie zastanawia.. Otóż po całej nocy postoju rano zapalam i przez pierwszą sekundę, może 1,5sek słychać taki głośny terkot jak by łańcuch o plastik ale to dosłownie sekunda i jest wszystko wporządku. Więc zapytam jeszcze o to, czy to normalne? (Mogę to jutro nagrać jak coś)

Tak, ten typ tak ma. Na forum jest nawet pismo od audi wrzucone w temacie o napinaczu, że to jest dopuszczalne. Śpij spokojnie, bo osiwiejesz przez te zjebane udogodnienia :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Tak, ten typ tak ma. Na forum jest nawet pismo od audi wrzucone w temacie o napinaczu, że to jest dopuszczalne. Śpij spokojnie, bo osiwiejesz przez te zjebane udogodnienia :P

Chyba że tak, mam hopla na punkcie wszelakich dziwnych dźwiękó w aucie.  Dzięki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...