Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bixenon problem.


Fish1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

koledzy potrzebuję małej porady 

jestem świeżo po moim nowym projekcie mianowicie w ori lampach bixa a4 b6 wymieniałem projektory na a4 b8 lift na adapterach.Wszystko ładnie pięknie świeci bosko ale problem w tym że światła bixa i długie halogenowe nie zgrywają się. W sumie mi to nie przeszkadza chciałbym je odłączyć tylko jest błąd spalonej żarówki . Jak to obejść ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki świecące na biało
Mnie się podoba łączna barwa świateł. 
a jak chcesz się pozbyć to tylko Rezystor.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhm. raczej muszę się ich jakoś pozbyć bo jak ustawie bixa tak jak powinien byc to drogowe halogenowe wala po ziemi. Soczewka swieci wyzej niz halogen, Na adapterze nie mam zadnej regulacji, Jak wygląda taki rezystor? Podpowiesz cos więcej ? Można zrobić coś takiego domowym sposobem. Bo jak odłączyłem halogen to osłona od bixa była w jednej lampie opuszczona cały czas. Czy jak podłącze taki rezystor to powinno się wszystko zachowywać jak przy podłączonej żarówce? 

dzięki za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie rezygnował z długich w h7 w bixie,w nocy efekt jest konkretny. Masz metalowy adapter? Projektor na nim się ustawia i dokręca śruby mocujące sprawdzając czy jest równo umieszczony(obwódka soczewki projektora ma być równo względem chromowanej osłony). Wtedy długie h7 będą zgrane z bixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% masz coś źle poskladane... Albo nie wycioles kawałka plastiku w lampie(przy dolnych skrajnych srubach) u mnie jeszcze projektor opierał się na srubie mocującej adapter i też było źle ustawione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...