Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak zasilania audi a4 b6 2.0


Łukaszek a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem gdyż zgasilem samochud i po chwili nie chciał działać rozrusznik uznałem że mogły się zawiesić szczotki i odpaliłem z popycha działało wszystko po jakiś 2 km zaczęły gasnac kontrolki znaczy wyswietlacz lcd swiatla nawiew swieci ale nie dmucha i tak złapało i zgasło i tak cały czas silnik jezeli odpali z popychu to nie reaguje na gaz A tak ze jak zablokuje całkowicie dolot powietrza do filtra to też nic nie daje natomiast jeżeli już się zapala jakimś cudem i zablokuje dopływ powietrza to gasnie katrolki pod wpływem mocnych drgań raz na jakiś czas reagują nie mam pojęcia co mogło się stać. Ma moze ktos jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lomax211 napisał:

Sprawdzałeś akumulator?

Tak działa ale gdy odpinanam mase samochud gasnie jak jest podpiety i ja odpale z popychu to nie reaguje na pedały gazu na nic nie dziala nawiew swieci ale nie rusza wgl ani szyby nie ma zadnego podswietlenia w samochodzie.oprucz tg nawiewu .dziala tylko radio..

Edytowane przez Łukaszek a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukaszek a4 napisał:

Tak działa ale gdy odpinanam mase samochud gasnie jak jest podpiety i ja odpale z popychu to nie reaguje na pedały gazu na nic nie dziala nawiew swieci ale nie rusza wgl ani szyby nie ma zadnego podswietlenia w samochodzie.oprucz tg nawiewu .dziala tylko radio..

Po czym wnioskujesz że działa? Jakie akumulator ma napięcie na postoju przed odpaleniem a jakie przy przekręceniu kluczyka na rozruch?  Na postoju powinien mieć 12.6V a przy próbie odpalenia nie spadać poniżej 10V. Osobiście bym zaczął od wyczyszczenia klem, styków i podpiął komputer, żeby zobaczyć czy są jakieś błędy. 

Edytowane przez Lomax211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kontrolki ładowania nie masz na zegarach? Bo może też alternator siadł i nie ładuje aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MaTeo85 napisał:

A kontrolki ładowania nie masz na zegarach? Bo może też alternator siadł i nie ładuje aku.

No ale na postoju zapalalo by się co kolwiek A tu d*pa nawet lampka sie nie pali A jak już ja odp ale z puchu to podczas drgań lub szarpniec z zapala się wyswietlacz lcd i działa wszystko jak należy. A jak przeglądałem do innego auta i jest ok a jak wloze drugi to jest to samo A co do kontrolki to z czasu sie zapali

Edytowane przez Łukaszek a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lomax211 napisał:

Po czym wnioskujesz że działa? Jakie akumulator ma napięcie na postoju przed odpaleniem a jakie przy przekręceniu kluczyka na rozruch?  Na postoju powinien mieć 12.6V a przy próbie odpalenia nie spadać poniżej 10V. Osobiście bym zaczął od wyczyszczenia klem, styków i podpiął komputer, żeby zobaczyć czy są jakieś błędy. 

Aby przełożyłam do rugiej i działa normalnie A z tamtej jak wkładam do tej to jest to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...