Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 3.0T 333KM


dominika6c6

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli, to nie tajemnica to też bym prosił o jakieś info na temat sprowadzenia :) Na naszym rynku, młodych rocznikiem 3.0 prawie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie tajemnica jak z USA to każda cos miala na sumieniu...ale która w PL jest idealna...przebiegi grube są do granic a na naszym terenie cofają sie w czasie....wystarczy zobaczyc na portale ogloszeniowe u sasiadów jak jest idealna to kosztuje wiecej jak u nas...ps wiadomości poszly na pw....dzieki za miłe opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, peter22 napisał:

Zobacz ofertę: Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0

Galka-zmiany-biegow-mieszek-automat-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 300 zł - Gałka zmiany biegów mieszek automat AUDI A6 C7 4G0...

Tu masz czysta bez napisu 

Dzieki za info musze sie za to zabrac...ale z czasem kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dominika6c6 napisał:

Witam nie tajemnica jak z USA to każda cos miala na sumieniu...ale która w PL jest idealna...przebiegi grube są do granic a na naszym terenie cofają sie w czasie....wystarczy zobaczyc na portale ogloszeniowe u sasiadów jak jest idealna to kosztuje wiecej jak u nas...ps wiadomości poszly na pw....dzieki za miłe opinie

Święta prawda. Błotniki, maski, zderzaki etc....to tylko skorupa. O ile nie ma mocnej ingerencji w układ nośny i jezdny auta , to wg mnie nie ma krzywdy. Przynajmniej wiadomo, czym się jeżdzi. Jeśłi jest dobrze zrobione i  w oczy nie razi, to ok.  W Polsce panuje dziwne przeświadczenie, że jeśli trochę szpachli i błotnik, czy drzwi lakierowane, to auto powypadkowe i na śmietnik. A wystarczy wymienić ten błotnik i te drzwi na te same w kolorze, spasować i już auto igła - do tego z 400kkm zrobimy 180kkm i już auto od dziadka.... ;-)

Auto miłe i oby niezawodnie jeżdził ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes283...dokladnie jest jak piszesz w PL same od dziadków i księży...i dziwne ze tylko u nas przy 200tys km wszystko sie nagle zaczyna sypać....kolega ma np a6 c6 z multitronikiem na ktorego wszyscy placza ma juz zrobione 360tys km i skrzynia chodzi zmienia tylko olej w skrzyni autem jezdzi już 7 lat kupil jak miala prawie 300tyśkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo to widzę.

Mój znajomy ma a6 z 2005r 3.0 ABF, ponad 330k nalotu i zero problemu z rozrzadem, klapami i co tam jeszcze niektórzy wymieniali.

Ja miałem 2.0 w multitroniku. Uczciwe 230k przebiegu i zero problemów. Jak wymieniałem olej, to koleś aż się zdziwił. Bo wszystkie multi, które robił przy 180k już się sypały....także wniosek prosty ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj VIN to Ci wrzuce pełne wyposazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć, szukaj 19 calowych na tych 28 strasznie bolą oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ogi napisał:

Auć, szukaj 19 calowych na tych 28 strasznie bolą oczy :D

28 cali to nie ma nawet ta pokrywa ze studzienki co ją widać na zdjęciu :lol:

Ale fakt do takiej fury to 19 minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wystawiona ale jak to ze sprzedażą aut  mało chętnych, mi się nie pali a jak się uda to będę szukał najnowszej a5, bmw, lexusa lub czegoś ciekawego oczywiście z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , daj jakiś namiar na ten czarny grill , coś musiałeś przerabiać czy pasował p&p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...