Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór ledów do kierunkowskazów


phiel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ??

Będę zmieniał żarówki w kierunkach na led w B8.5. Ktoś zmieniał? Jakieś wskazówki/potencjalne problemy? Jakcyś sprawdzeni producenci? Czy może być (przynajmniej w teorii) problem z przeglądem/policjantami na kontroli?

1D189959-0642-429A-8A13-B6558FCC532C.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

 

Zmienialem na takie:

 

problemy są takie, że jak kupisz żarówkę która różni się budową znacznie od oryginału to słabo będzie się odbijać od odbłyśnika, te z linku są podobnej długości jak ori.

 

Jak do tej pory nikt się nie czepiał tych żarówek :) przegląd też przeszedłem bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phiel 

Ja te kupiłem i polecam, nie ma błędów, świecą super :thumbup1:

 

Tak wyglądają po zamontowaniu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te też miałem, ale te ledy świecą trochę słabiej niż ori, ze względu na budowę żarówki. Świeca fajnie do przodu bo mają soczewkę, ale akurat to jest mniej istotne bo przy kierunku jest odblysnik dla zwykłej żarówki. Te ledy które mają układ diód zblizony do ori świecą trochę lepiej. Kupowałem 3 różne komplety na Ali, ten który został u mnie najdłużej, (bo do teraz) to ten z linku co podałem :D Reszta ze światłem kupa, albo się spaliła dioda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie powiedziałbym, że świecą słabiej od zwykłych ori żarówek. Film nagrany w słoneczny dzień i jak widać kierunki w lampach są wtedy dobrze widoczne, a taka ciekawostka - w tym samym czasie migają też kierunki w lusterkach, których na filmie nie widać, na żywo więc jest jeszcze lepiej to widoczne niż na tym nagraniu. Soczewka z przodu i srebrna obudowa żarówek powodują, że w lampie nie ma efektu sadzonego jajka, szukałem ledów w zabudowanym  kloszu ale nie znalazłem takich, były tylko jakieś słabe badziewia wątpliwej jakości. Te wyklejane samymi diodami dookoła, jakoś mi nie odpowiadają takim wykonaniem, chociaż może nie są wcale też złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, nie wiem jak świecą na żywo Twoje - kamera zawsze zniekształca - ja pisałem o tych które u siebie miałem. Kupiłem je nawet bezpośrednio w Polsce i bidówa straszna była. Świecić świeciły, ale jedna się szybko spaliła a jak wsadziłem ori to była różnica. Mogłem akurat trafić na chińską pomyłkę (przerabialem to w ledach na halogen). Co by nie było jakikolwiek led będzie ładniej wyglądać niż zarówa :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku mam te

500_500_productGfx_2573e297e34f0325affb1
SKLEP.MOTOHID.PL

Żarówka PW24W (PWY24W) 6x Cree XBD + LENS,  kolor...

 

Jasność bardzo podobna do żarówy, przegląd bez problemu, kolor ten sam, tylko ta cena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem te i działają tak jak u Kolegi l2k2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...