Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.0 ALT logi


Beksel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomagam koleżance ogarnąć auto a4 b6 2.0 ALT i proszę o analizę logów bo moja wiedza o sinikach benzynowych jest lekko mówiąc skromna, kilka słów wstępu przed analizą samochód działał bardzo kiepsko silnik przerywał prychał i dziwnie przeciągał obroty podczas zmiany biegów tu akurat winny okazał się czujnik pedału sprzęgła (jedno mniej ) później znalazłem pęknięty wąż od odmy (lewe powietrze) uszczelniłem to połączenie na 98% jest szczelne (drugi wąż zamówiony), profilaktycznie wymieniłem świece zapłonowe. Stan obecny jest taki że auto jeździ już w miarę fajnie ale na wolnych obrotach jakby wypadał zapłon na którymś cylindrze systematycznie co około 5-10s później z 2 min jest ok i dalej takie jakby przerywanie delikatne.

W statycznych pod koniec sam podniosłem obroty raz agresywnie i raz powoli i w dynamicznych pierwsza próba kabel stracił kontakt z bazą i jakieś głupoty wyskoczyły niżej jest ponowna próba udana 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

 

 

Edytowane przez Beksel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, przem8 napisał:

Ciśnienie paliwa do sprawdzenia i przepływka mało mierzy.

Po twojej wypowiedzi olśniło mnie że może być filtr paliwa nie wymieniony, dzięki za podpowiedź.

Sprawdzenie Ciśnienia jest tylko możliwe na manometrze który dopnę do listwy wtryskowej ? Czy jest to do zobaczenia vagiem ? Sorki za może głupie pytania ale ja całe życie diesele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Beksel napisał:

Sprawdzenie Ciśnienia jest tylko możliwe na manometrze który dopnę do listwy wtryskowej ?

Tak i podczas jazdy. Vagiem się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...