Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oleju Multitronic Warszawa


A4fan46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jesteście w stanie polecić warsztat w którym mógłbym wymienić w multitronic, oczywiście w rozsądnej kwocie. Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klonowa 17, 05-816 Opacz-Kolonia 

Zadzwoń, zapytaj 501 162 104, i opisz jak będziesz po

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Właśnie oddałem do nich samochód. Powiedzieli mi 300zl za wymianę oleju z filtrem + filtr. Mam nadzieję że znają się na rzeczy i że zrobią to jak należy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zl? Sam olej jest droższy a przy wymianie oleju nie rusza się filtra. Poczytaj wątek o multitronicu kolega @Bart-S tam wszystko ładnie opisał a jak masz wątpliwości to zadzwoń do niego i pogadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. 300 zł sama wymiana oleju i filtra + adaptacja po wymianie.  Do tego koszt oleju + filtr. Wymienia się filtr zewnętrzny z tego co wiem, wewnętrznego się nie rusza, gdyż wymaga to otworzenia skrzyni. Oddając samochód do takiego warsztatu, mam nadzieje ze wiedza co robią, tym bardziej, że poinformowałem ich że jest to skrzynia multitronic i czy przeprowadzali w nich takie wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 19:50, A4fan46 napisał:

Mam nadzieję że znają się na rzeczy

Hey, I jak auto/skrzynia po wymianie olejku? Coś z nimi jeszcze pogadałeś? Długo czekałeś na termin?

Jakie odniosłeś wrażenie co do obsługi Ciebie/klienta przez warsztat? Ja miałem z nimi do czynienia trochę czasu temu... i jestem ciekaw czy dalej trzymają "poziom" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Powiem Ci że jestem pozytywnie zaskoczony. Olej zmieniony. Przy okazji zmienili żarówki podpieli pod komputer i zrobili adaptacje skrzyni. Mam nadzieję że nie będę musiał, ale na pewno tam wrócę. Szczerze polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę że mogłem pomóc w tej kwestii :rolleyes: i dalej potwierdzenie że warsztat jest :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...