Skocz do zawartości
IGNOROWANY

K04-064 do 1.8tBEX


korbla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem tematu z potrzebnymi informacjami (mam nadzieje,że się nie powtarzam)
a więc jak w temacie, chciałbym zakupić k04 064 z racji że stockowa już umarła i teraz moje pytanie co potrzebuję do wpakowania jej do mojego BEXa
aktualnie:
-fmic
-tip
-dp 3' ,wydech
-sprzęgło+kev
-wtryski 440cc

 

Edytowane przez korbla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo tematów było o tym, wystarczy poszukać.

W skrócie: adapter, fmic, tip, dp, wtryski, wydech, przepływke, pompe paliwa, sprzeglo. Droga impreza.

Pasowałoby też zakuć korby.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz nie sprecyzowałem,mam wszystko z porobione,aktualnie została pompa,turbo i korby będą również kute w nowym roku.Chodzi mi o włożenie samej turbiny,adapter zamyka sprawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego musisz jeszcze dać prawa lapę silnika z tfsi wzdłużnego z b7, a także trzeba będzie dorobić dp i tipa. I to chyba wszystko.  Jak coś pisz do kolegi @Kejsi on montowal u siebie to ma sporą wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właśnie podczas montażu k04 i w moim przypadku na ta chwilę mam:

K04 plus adapter od RR custom jak dobrze pamiętam razem z przewodami

Łapa silnika allegro za 50zl

Przepływka 3' od awx 

Wtryski 630cc

Tip i dp od hoffmana

Ic też będzie od niego

Trzeba pamiętać też o uszczelkach, pod kolektor itd i bandaż termoizolacyjny 5m wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego  wszystkiego  kute korby ogólnie droga zabawa to co wymieniłeś to lepiej zamów suszarkę od germi vag garage dołóż kolektor typu baran i 280 powinno być  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adamek4119 napisał:

Do tego  wszystkiego  kute korby ogólnie droga zabawa to co wymieniłeś to lepiej zamów suszarkę od germi vag garage dołóż kolektor typu baran i 280 powinno być  

 

To też tak na dwoje babka wróżyła.

1. Złożenie setupu na 280 km na dużej hybrydzie, wydechu, kolektorze wydechowym i przepływce 3 cale to też koszt 10 tys najmniej.

2. Wcale nie jest pewne że nieotwierany słupek przyjmie taką moc na hybrydzie, a często jest mocno wątpliwe.

3. Z dołu i tak trzeba ograniczyć, bo jak dowalisz koksu to tak samo korby polecą jak i na k04-064.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...