Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 2.0 150hp CSUA Przyrosty


martin0485

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę bo nic nie mogę namierzyć. Robił ktoś program w silniku 2.0 150 koni CSUA ? Jaką moc i moment można z niego wycisnąć samym programem? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ingerował ktoś w osprzęt? Wiem, że turbo z wersji 190hp jest większe ale zdaje się, że pasuje P&P. Wie ktoś jak wygląda sprawa z wtryskami? U mnie w 150hp są takie 04L130277AC Orientuje się ktoś jak z ich wydajnością? W 190hp były chyba z końcówką AE

Edytowane przez martin0485
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 12:45, martin0485 napisał:

A ingerował ktoś w osprzęt? Wiem, że turbo z wersji 190hp jest większe ale zdaje się, że pasuje P&P. Wie ktoś jak wygląda sprawa z wtryskami? U mnie w 150hp są takie 04L130277AC Orientuje się ktoś jak z ich wydajnością? W 190hp były chyba z końcówką AE

Musisz dokładnie zobaczyć głowice turbiny sprzeglo itd. Czy takie same sa w CSUA i CNHA. CSUA to taka ulepszona CJCD tyle ze z adblue. Znajomy kiedyś kombinował tez z tym CSUA ale coś już ucichlo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Musisz dokładnie zobaczyć głowice turbiny sprzeglo itd. Czy takie same sa w CSUA i CNHA. CSUA to taka ulepszona CJCD tyle ze z adblue. Znajomy kiedyś kombinował tez z tym CSUA ale coś już ucichlo. 

Z tego co się zdążyłem zorientować to głowica wygląda tak samo jak w CNHA Więc turbo powinno spokojnie podejść. Ale dostęp do turbiny jest dramatyczny. W ogóle nie wiem czy da się ją wymontować bez opuszczenia albo podniesienia silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2020 o 14:38, martin0485 napisał:

Z tego co się zdążyłem zorientować to głowica wygląda tak samo jak w CNHA Więc turbo powinno spokojnie podejść. Ale dostęp do turbiny jest dramatyczny. W ogóle nie wiem czy da się ją wymontować bez opuszczenia albo podniesienia silnika.

:hi:

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Ja mam 192KM zrobione programem, teraz czas na Turbo zastanawiam się czy hybryda czy od wersji 190km 

Fajnie jakby ktoś potwierdził czy podejdzie P&P, 

Wtryski ktoś zmieniał ?

 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1150 zł - turbina Audi A4 A5 B8 B9 A6 Q2 Q5 C7 2.0 TDI 190KM (8680591650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2020 o 17:54, Ziomek84 napisał:

witam Ja mam 192KM zrobione programem, teraz czas na Turbo zastanawiam się czy hybryda czy od wersji 190km 

Fajnie jakby ktoś potwierdził czy podejdzie P&P, 

Wtryski ktoś zmieniał ?

 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1150 zł - turbina Audi A4 A5 B8 B9 A6 Q2 Q5 C7 2.0 TDI 190KM (8680591650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Turbo podejdzie bankowo, ale nie tak całkiem P&P bo to od wersji 190hp jest dodatkowo chłodzone cieczą i trzeba się gdzieś wpiąć. Poza tym jest inna średnica jednego z węży od dolotu, a tak reszta powinna pasować bez problemu. Turbo już u mnie leży i te różnice zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak fajnie że jest kolega który modzi w CSUA, a jak różnica ? wgrywałeś nową mapę? Muszę kogoś znaleźć kto ogarnął by mi te przeróbki jak nie to wkładam hybryde. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 09:30, Ziomek84 napisał:

O jak fajnie że jest kolega który modzi w CSUA, a jak różnica ? wgrywałeś nową mapę? Muszę kogoś znaleźć kto ogarnął by mi te przeróbki jak nie to wkładam hybryde. 

Puki co jeżdżę na serii. Nie chce mi się jakoś za to turbo wziąć.. Po zmianie turbiny i wtrysków na te z wersji 190hp powinno być spokojnie 220hp i około 450-460nm. Nie wiem jak będzie kiedy wtryski zostaną. Daj znać jak Ci poszło z wyciągnięciem turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...