Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nie odpala


Kamil95x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem na forum i w internecie ale nic nie mogę znaleźć sensownego na trapiący mnie problem, z dnia na dzień auto nie chce odpalić rozrusznik się kreci, pompka paliwo podaje został wymieniony filtr paliwa a dodam że 2 tygodnie temu robiłem cały serwis aleje i filtry nie pokazuje żadnych błędów na komputerze i auto od tygodnia siedzi pod domem bo odpalić nie może, co może być przyczyna ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stał jakoś dłużej ostatnio ? Może oringi na pompkach zużyte, paliwo zeszło i teraz zapowietrzony ciężko odpalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie stał jakoś dłużej ostatnio ? Może oringi na pompkach zużyte, paliwo zeszło i teraz zapowietrzony ciężko odpalić...

to było tak że z rana odpalił a potem po 5-6 h już nie, próbowałem go nawet ostatnio na rozruchu palić i nic nie pomaga  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa w baku po przekreceniu stacyjki sie odzywa ? możesz odkręcić prxewód doprowadzajacy paliwo do filtra , niech ktos załączy stacyjke to zobaczysz czy dochodzi paliwo . Sprawdz kable od czyjnika położenia wału , może coś je przeżarło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, szalonyharry napisał:

pompa w baku po przekreceniu stacyjki sie odzywa ? możesz odkręcić prxewód doprowadzajacy paliwo do filtra , niech ktos załączy stacyjke to zobaczysz czy dochodzi paliwo . Sprawdz kable od czyjnika położenia wału , może coś je przeżarło . 

pompa działa a przewód cały nawet błędu nie ma po podłączeniu komputera z programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod akumulatorem woda nie stoi czasem? 

Odkrec wąż powrotny z głowicy do filtra i zobacz wtedy czy leci paliwo po przekreceniu stacyjki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plaka pali ? błędy jakieś są ?

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dev napisał:

na plaka pali ? błędy jakieś są ?

na plaka jeszcze nie próbowałem i błędów nie ma żadnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plaka jak paliłeś to odpalił i chodził już czy odpalił i chodził do momentu przestania psikać plakem? Bo jeżeli przestał chodzić to ja bym obstawiał czujnik położenia wału a jak on padnie to nie ma żadnych błędów  i jak u mnie było to nie mogłem się połączyć na VAGu do Silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...