Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8 ADR czy warto jeszcze dołożyć gaz?


MM1311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Będę miał od teraz większą ilość kilometrów do pokonywania, tak w miesiącu ok 1500-2000 km  ( w tygodniu 20 km do pracy i kolejne tyle z pracy i w weekend jeden lub dwa po ok 600 km)

280kk nalatane podobno, z czego sam zrobiłem z 30kk sporadyczną jazdą ( czy i o ile cofnięty licznik w drodze z dojczlandów nie wiem) (zadbane wnętrze, blacha zdrowa, mechanicznie porobione: pompy wody, oleju; rozrządy, filtry,oleje, nie bierze oleju, trzyma kompresje). Chciałbym jeszcze żeby z 3 lata posłużyło.

Czy opłaca się jeszcze inwestować w samochód z takim silnikiem?

Czy może ktoś ostatnio zakładał u siebie instalacje i może się podzielić specyfikacją, czasem zwrotu itp ? 

Pozdrawiam M.

Edytowane przez MM1311
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszy silnik do zagazowania.Gaz założyłem przy przebiegu 120 tkm.Przy 460 tkm padł mi silnik.Zaletą było to,że odpalał na benzynie,a potem jechał albo na benzynie,albo na gazie,wedle uznania.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 10:51, bouzuki napisał:

Wg mnie najlepszy silnik do zagazowania.Gaz założyłem przy przebiegu 120 tkm.Przy 460 tkm padł mi silnik.Zaletą było to,że odpalał na benzynie,a potem jechał albo na benzynie,albo na gazie,wedle uznania.

Jaką specyfikacje miałeś założoną ?

Ja myślę nad:

 LPGTECH 204 lub STAG Q-BOX, reduktor AC150 KM, wtryskiwacze Barracuda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem B5-tkę na początku lat dwutysięcznych,więc nie doradzę Tobie.Tyle się zmieniło,że nie odważyłbym się teraz doradzać.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MM1311 napisał:

Jaką specyfikacje miałeś założoną ?

Ja myślę nad:

 LPGTECH 204 lub STAG Q-BOX, reduktor AC150 KM, wtryskiwacze Barracuda

 

Zestaw spoko. Jak planujesz jeździć ze 2 lata to się jeszcze opłaci to zagazować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przem8 napisał:

Zestaw spoko. Jak planujesz jeździć ze 2 lata to się jeszcze opłaci to zagazować.

Dzięki, dokładnie z 2-3 lata chciałbym pośmigać jeszcze bo trochę świeżych inwestycji było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam audi z tym silnikiem 1.8 20v ADR zamontowany został gaz firmy STAG i nic nie napiszę złego, polecam. 
za 130 zł to jest cała butla, robię 500 KM na samym gazie, co naprawdę się opłaca. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...