Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamoka opinie - co sądzicie porady?


Rosolek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, szukam opinii na temat kamoki, wiem ze kiedyś ich części dawały rade, a nie wiem jak teraz. Czy może jest ktoś na rynku lepszy od nich a cena jest konkurencyjna. Czekam na wasze opinie co warto od nich kupić lub właśnie omijać szerokim łukiem, ewentualnie będę wdzięczny za sugestie co lepszego ma ich konkurencja

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 11:38, Rosolek napisał:

Tak jak w temacie, szukam opinii na temat kamoki, wiem ze kiedyś ich części dawały rade, a nie wiem jak teraz.

Jezuuu. Kiedy to było? Przecież odkąd to na rynek weszło, a pamiętam jak się pojawiło, było zapchajdziurą nie częściami.

Nawet nie myśl o czymś takim. To normalnie jak rzucanie kasy do stawu ale w stawie chociaż kółka się robią i zabawa jest. Hart, Hans Preis(Topran), GPD(Timmen Group) to są odpowiedniki Kamoki. Jeszcze inne popierdółki, których nie pamiętam. 

Były mojej chrześnicy zrobił na tym zawiechę w....eeee....eeee... no piliśmy, nie pamiętam w czym(chyba Passat ale jaki?). Pamiętam, że Kamoka i że beka była dobre pół godziny z tego co się z tą zawiechą zrobiło w krótkim czasie.  Barwnie koleś to opisał no i resztę zrobił alkohol. To było rok temu jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co piszecie wniosek jest taki żeby nie kupować jeśli nie chce utopić pieniędzy i dwa razy wymieniać tej samej części. Liczyłem, że założę to i będę miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2019 o 10:13, Rosolek napisał:

Patrząc na to co piszecie wniosek jest taki żeby nie kupować jeśli nie chce utopić pieniędzy i dwa razy wymieniać tej samej części. Liczyłem, że założę to i będę miał spokój.

Taniego miesa to nawet psy nie chca jesc, nie da sie zaoszczedzic, bo chytry placi dwa razy, przekonalem sie w innych samochodach. Cena jednak idzie z jakoscia produktu. Oczywiscie nie chodzi o marke kamoka, a ogolnie o wszystkie tanie czesci samochodowe

Edytowane przez Pomocny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...