Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 2G HIGH i złącze AMI


szefu89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zakupiłem ostatnio audi a4 b8, mam wersję mmi 2g high i złącze ami w schowku. Co mogę podpiąć aby działało do tego?

Kupilem kabel USB z bluetooth ale to nie działa, pytanie czy jak kupie samo USB to będzie działać? Mam też kabel pod ipoda, ale brak ipoda żeby przetestować. Może ma ktoś to i powie co można podpiąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel z bt potrzebuje jeszcze zasilania, bo masz tam wtyk męski do którego potrzebujesz zasilanie by bt działało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam proszę  o informacje  mianowicie  mam audi a4b8 2008r    a pytanie  dotyczy  ami   umnie  w  schowku  niema   żadnego  dodatkowego  urzadzenia    tak zwane  music interface  a  w lewym  tylne  nadkole  jest  dvd  na  konsoli  jes cd    i pytam  gdzie  podłączyc  Zmieniarka BT/USB/SD/AUX Audi MMI 2G A4 A5 A6 A8 proszę  o  podpowiedzi  ?  dzieki pozdrawiam

Zmieniarka BT_USB_SD_AUX Audi MMI 2G A4 A5 A6 A8 Q 8685347950 - Allegro.pl.mhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2019 o 16:31, szefu89 napisał:

Witam, 

Zakupiłem ostatnio audi a4 b8, mam wersję mmi 2g high i złącze ami w schowku. Co mogę podpiąć aby działało do tego?

Kupilem kabel USB z bluetooth ale to nie działa, pytanie czy jak kupie samo USB to będzie działać? Mam też kabel pod ipoda, ale brak ipoda żeby przetestować. Może ma ktoś to i powie co można podpiąć? 

Będzie działało samo USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...