Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4b5 1,9 ahh


Amare Deus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Od jakiegos czasu poram sie z problemem, a mianowicie, przekracam zaplon niby wszystko ok, ale po przekreceniu na rozruch brak jakiejkolwiek, reakcji i czasem tak x razy z rzedu , a czasem pali normalnie bez problemu , innych problemow nie zauwazylem.

obstawiam ,ze to moze byc kostka stacyjki/ cewka/ kabel do rozrusznika lub moze sam rozrusznik 

co mysliscie ? co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było wcześniej jakiś objawów? Podłącz kabel i sprawdź błędy. Do sprzedania masz jeszcze: akumulator, wszystkie przewody prądowe i masowe, do rozrusznika idzie jeden cienki przewód i sprawdź czy pojawia się na nim napięcie podczas próby odpalania (napięcie idzie po stacyjce)

Może pada bendix albo szczotki rozrusznika już są na tyle krótkie że się zawieszają? Puknij jakimś większym kluczem w tylną część obudowy? Jak już odpalisz to sprawdź ładowanie na alternatorze jak i akumulatorze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam zawieszone szczotki na komutatorze rozrusznika albo elektromagnes się kończy. Jak tak Ci nie pali, to popukaj w rozrusznik i sprawdź czy pomaga. Ja tak miałem i pukanie pomogło. Następnego dnia wymieniałem już na regenerowany rozrusznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...