Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 1.8t BEX Podniesiona moc?


Hayate3332

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie niedawno zakupiłem a4 b6 1.8t bex 190KM ośka jestem drugim właścicielem w Polsce a poprzedni właściciel sprowadził to sobie z Niemiec 4 lata temu samochód 2 lata temu miał robiony remont i ogólnie chodzi o to że samochód naprawdę idzie jak wściekły poprzedni właściciel nie dostał papieru na jakikolwiek chip bądź inne modyfikacje a on sam nic nie robił w tym kierunku mam plan w przyszłym miesiącu podjechać na hamownie i tutaj moje pytanie dziś zrobiłem logi z grupy 115 i 118 czy można po tym stwierdzić czy było coś dłubane? Z gory dziekuje za pomoc 

A i niedawno został założony przez poprzedniego wlasciciela blow off forge i chciałbym też sprawdzić czy jest dobrze ustawiony czy trzyma cisnienie  itp jak to sprawdzić ?

Z góry dziękuję za pomoc

 

LOG-01-115-118-xxx.CSV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób resztę logów 2+33, 3+20 i wrzucaj na vaglogi.pl

Loguj przynajmniej do 6tys.

Turbo przeładowuje i jest program. Jaki to forge dokładnie?

Edytowane przez przem8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forga to tylko 007 lub 008 do 1.8t. Wsadź ori jak masz i zrób wszystkie komplety logów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WG tych logów poki co to mozna wywnioskować ze turbo tez jest grzebane i ma wzmocnioną gruszkę  lub ma problem z Wastegate - przyczyna przeładowania.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 08:57, soul87 napisał:

WG tych logów poki co to mozna wywnioskować ze turbo tez jest grzebane i ma wzmocnioną gruszkę  lub ma problem z Wastegate - przyczyna przeładowania.... 

Zrobiłem log na fabrycznym DV niestety tylko z grupy 115+118 nie działa mi vaglogi wrzucam log w załączniku

fabryczny bov LOG-01-115-118-xxx.CSV

Edytowane przez Hayate3332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...