Skocz do zawartości
IGNOROWANY

multitronic audi A4 1.9TDI


mig0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Rzadko tu bywam gdyż nie miałem specjalnych problemów z moją  audi 2004r. przebieg 240 tys.No i skrzynia multitronic (GWX)pokazuje swoje gorsze oblicze.Jak zimna powiedzmy że jest dobrze,po rozgrzaniu jakiejś pół godzinnej jeździe przy ruszaniu ze świateł poszarpuje tak jakby koła traciły przyczepność ponadto przy 50 km/h jak dodam gazu czuje się jakbym wjechał na porowatą jezdnię, później jest w miarę dobrze,przy zdejmowaniu nogi z gazu po chwilowym przyspieszeniu dochodzi od spodu dźwięk jakby tarcia metalu o metal.Podejrzewam że doczekałem się kosztownej przyjemności naprawy.Jestem z trójmiasta  i dzwoniąc po warsztatach jak usłyszeli multi od razu mówili nie naprawiamy. W jednym który się rzekomo specjalizuje w automatach walnęli cenę nawet 9 tys. Mam prośbę czy możecie polecić jakiś dobry warsztat dobrze by było w okolicach trójmiasta , ale jak warto to i dalej mogę pojechać.Będę wdzięczny za jakieś informacje.Dodam jeszcze że komputer nie pokazuje żadnych błędów,wszystko jest ok.

Edytowane przez mig0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...