Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka mat grzewczych do foteli bez grzania


krecikj5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zwykłe fotele podgrzewane A do kupienia mam ładne w skórze ale bez grzania. Czy ktoś przekładał maty z instalacją?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam informacji bo chciałem dołożyć maty do foteli bez grzania. 

Niby czytałem gdzieś że idzie ale pewności nie mam.

Edytowane przez jozwiak201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zarezerwowany fotel tylko jeszcze nie wiem czy a6 c6 miała takie same maty jak a4 b8. 

Jak nic nie znajdę będę musiał zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie wszystko przełożyć, tak samo jeśli kupicie z Anglika. Trochę rozbierania jest ale finalnie będzie grzanie tyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 11:41, MaciekPL napisał:

Idzie wszystko przełożyć, tak samo jeśli kupicie z Anglika. Trochę rozbierania jest ale finalnie będzie grzanie tyłka.

A no będzie grzanie tyłka, ale pod warunkiem że ktoś miał już fabrycznie instalację do tego. Bo jak nie to trzeba pamiętać o tym, że najważniejszy jest moduł centralnej elektryki. Czy obsługuje grzanie czy nie, bo nie wszystkie wersje obsługiwały. Położenie kabli i ewentualne dołożenie kostki pod fotelem (o ile dobrze pamiętam zielonej) to już małe piwo.

Edytowane przez gdajaca
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gdajaca napisał:

A no będzie grzanie tyłka, ale pod warunkiem że ktoś miał już fabrycznie instalację do tego. Bo jak nie to trzeba pamiętać o tym, że najważniejszy jest moduł centralnej elektryki. Czy obsługuje grzanie czy nie, bo nie wszystkie wersje obsługiwały. Położenie kabli i ewentualne dołożenie kostki pod fotelem (o ile dobrze pamiętam zielonej) to już małe piwo.

Przecież tak piszą .. posiadają w swoich grzanie a w nowych brak.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam przełożenie całej pianki z matami. odklejanie maty może skończyć się pęknięciem obwodu i awarią maty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam mój produkt. Po uzyskaniu drutu grzewczego, ktory zaopatrują się firmy produkujące maty grzewcze dla audi czy skoda produkt stał się dobrej jakości za cenę o ponad połowę tańszą niż w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...