Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VIOFO A129 Pro Duo - Montaż i instalacja urządzenia


Kodii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zakupiłem wideorejestrator VIOFO A129 Pro Duo i  chciał bym go samodzielnie zainstalować w moim aucie Audi a4 b8.

Niestety jestem całkowicie zielony w sprawie instalacji samochodowej i dla tego chciał bym uzyskać od Was pomoc.

Co potrzebuję do instalacji tej o to kamerki przód tył. Największy problem to jak podłączyć zasilacz trzy żyłowy zapłon, +, -. gdzie to miał bym podłączyć?

Może ktoś instalował już taki wideorejestrator i jest w stanie pomóc. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód kamerkę powieś sobie za lusterkiem od strony pasażera, przewody puść w podsufitce przy szybie, następnie słupkiem na dół do skrzynki bezpieczników ( prawa strona). Znajdziesz tam kilka pustych miejsc na bezpieczniki, w których siedzi tylko jeden pin. Znajdź sobie te, w których prąd masz po zapłonie i te gdzie jest na stałe. Polecam odciąć połowę bezpiecznika i dolutować do niego przewód a następnie normalnie wpiąć. Masę łączysz do jakiejś śruby w pobliżu. Odnośnie tyłu się nie wypowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pitasss10 napisał:

Przód kamerkę powieś sobie za lusterkiem od strony pasażera, przewody puść w podsufitce przy szybie, następnie słupkiem na dół do skrzynki bezpieczników ( prawa strona). Znajdziesz tam kilka pustych miejsc na bezpieczniki, w których siedzi tylko jeden pin. Znajdź sobie te, w których prąd masz po zapłonie i te gdzie jest na stałe. Polecam odciąć połowę bezpiecznika i dolutować do niego przewód a następnie normalnie wpiąć. Masę łączysz do jakiejś śruby w pobliżu. Odnośnie tyłu się nie wypowiem

A  co z pinem zapłonu? Który trzeba chyba doprowadzić do stacyjki?

Może coś takiego 

4x-Przejsciowka-do-skrzynki-bezpieczniko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 34 zł - 4x Przejściówka do skrzynki bezpieczników VIOFO (7501229376). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Tylko nie wiem jaki rodzaj :D ATS, ATC, MICRO2, MINI

Edytowane przez Kodii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przejściówki, które wysłałeś też są dobrym rozwiązaniem. Pin zapłonu czyli taki, w którym po włączeniu zapłonu będziesz miał napięcie. Znajdziesz go również w tej samej skrzynce

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko jakiego typu zamówić te przejściówki? Czy będą to ATS?

ATS, ATC, MICRO2, MINI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...