Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki 130 mam.....


Jano8504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tematów jest niby sporo ale konkretnej odpowiedzi nie idzie uzyskac. Dodam że nie jestem specjalistą od car, chciałbym uzyskać pomoc jakie głośniki włożyć plug & play 130 mm przód . Radio jest niefabryczne i bez wzmaka , a w bagażniku siedzi skrzynia oryginalna Nokia. Co kupić żeby przyzwoicie grało, auto a4 b5 avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podaj budżet, bo caraudio jest bardzo drogie. Za dobre głośniki zapłacisz 700 zł tylko na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Langista napisał:

Najpierw podaj budżet, bo caraudio jest bardzo drogie. Za dobre głośniki zapłacisz 700 zł tylko na przód.

Jakbyś proponował zmieniać przód i tył , czy tylko przód. Myślę o średniej półce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboty jest ogólnie dużo. Musisz zacząć od wygłuszenia drzwi, bo to da największy efekt. Kupno lepszych głośników zmieni tyle, że przechodnie będą słyszeć więcej od Ciebie, bo cały dźwięk opuści auto.

Z reszty kasy jaką Ci zostanie kup głośniki. Dobre firmy to Herz, Kenwood, później lepsze to Alpine, JBL. Górna półka to Focal np.

 

Poczytaj w necie o caraudio, bo to na prawdę kosztowny biznes i zmiana głośników nie wystarczy, bardzo często bez wzmacniacza się nie obejdzie, jaką chodzi wzmacniacz to i lepsze kable. Pierdoły, ale swoje pieniądze zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...