Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 wahacz dolny banan przód


Areczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z moim malyszem. Ostatnio zaczęło mi coś stukać w dziurach w przednim prawym kole. Miałem wizytę umówiona na poniedziałek w warsztacie. Pech chciał ze w sobotę jadąc do domu przy małej prędkości wchodziłem w duży zakręt. Coś strzelilo. Miałem kawałek do domu to zaryzykowalem(noc) pod domem okazało się że wypadł mi wahacz z tulejka tak jak na zdjęciu ze zwrotnicy. Moje pytanie czy szukać zwrotnicy z owa tuleja? Czy wystarczy kupić sam wahacz i ta tuleje wlozyc w zwrotnice. 

IMG_20191126_131246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak wypadł?? W lipcu miałem przegląd auta i z przodu mi wymieniał mechanik jeden dolny wahacz i tuleje.  Po za tym nic złego nie widział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Areczeq napisał:

Nie mam pojęcia jak wypadł?? W lipcu miałem przegląd auta i z przodu mi wymieniał mechanik jeden dolny wahacz i tuleje.  Po za tym nic złego nie widział 

czyli wychodzi na to,że sie odkręcił i dlatego wypadł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo dzwonie do mechanika i mówię mu ze wypadł mi wahacz i tuleja jest na nim a on mi coś o zwrotnicy pierdzieli. Rozumiem że kupić nowy wahacz bo ten ma już luzy delikatne oraz zestaw śrub z nakretkami i wymienić?  Mam dostęp do części i wacham się mordy lemforder a fag? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ze zdjęcia wynika że masz poważny problem. Całe mocowanie masz wyrwane. Ale może się mylę. Niech się inni wypowiedzą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fish1991 napisał:

Całe mocowanie masz wyrwane.

też tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z drugim kolegą z pracy wymieniał dużo kompletów w a4, mówił że na 90% wystarczy kupić nowy wahacz - w piątek laweta do mechanika na podnośniku obejrzymy to coś więcej powiem. dodam dodatkowo(niby dużoosób tak ma) że czasem przy delikatnym hamowaniu było słychać stuknięcie ( szukałem diagnozy nie znalazłem) może ten wahacz albo tuleja jest tego powodem. Na całe szczęscię mam dostęp do taniej zakupionych części. wkładam faga(dawny ruville) jak odezwie się w późniejszym czasie inny wahacz to zmienię cały kpl na lemfordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...