Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewody a chip


tajesi1003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie proszę o rade. 

Auto Audi A4 b6 1.8t bfb 04r 163km.

Pytanko jeśli w mojej instalacji gazowej są zalozone przewody o średnicy fi6 czy to będzie koligowało jeśli będę chciał zrobić chipa na ok 190km?? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobić tyle na ile lpg daje rade :) , ale generalnie na 6 powinno ogarnąć sam program na serii, dobrze wrzucić wieksze wtryski pb np 320 zeby było łatwiej stroić lpg bo troche czasy wtrysków sie zmniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw powinien dać radę, sterownik trochę slaby, tak jak pisałem najlepiej ogarnąć trochę większe wtryski pb żeby nie było problemu z zapetlaniem  czasów wtrysku a tym samym łatwiej będzie wystroić LPG na tym sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz13 napisał:

Zestaw powinien dać radę, sterownik trochę slaby, tak jak pisałem najlepiej ogarnąć trochę większe wtryski pb żeby nie było problemu z zapetlaniem  czasów wtrysku a tym samym łatwiej będzie wystroić LPG na tym sterowniku.

OK dzięki za cenne rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 to jest loteria moim zdaniem albo da rade albo nie, lub, w lecie da rade a w zimie juz nie bardzo .... 

zalezyc tez bedzie od jakosci gazu.  ale ja daje marne szanse na ogarniecie 190ps w 6mm 

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim musiałem wymienić na faro 8 mm bo w połowie zbiornika przy 5 tyś. obrotów przerzucał na Pb Oczywiście doszła wymiana wielozaworu w butli na extra 8mm oraz tego wielozaworu obok reduktora na 8mm. Po zmianie przerzucić jak w butli zostanie ok 8l.

Edytowane przez Marcin13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...