Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie elektryki


sebamol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Może mi ktoś pomoże analizując objawy. Po odpaleniu auta A4 B7 Diesel, po paru minutach gasną mi światła (zostają tylko pozycyjne), nie działają kierunki, nie działają szyby, nie działa centralny zamek. Mija to dopiero po odłączeniu klemy akumulatora. Czemu tak może być??? Sterownik, ale przecież za te wymienione rzeczy odpowiadają dwa - MCE i Komfort... da naraz wariują??? A czy może to być wina aku, bo z nim jedynie to wiążę, bo się rozładował kilka dni temu, ale niby go doładowałem pózniej...

Czekam na jakieś podpowiedzi...Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze napisze: w bloku wskazników w kanale 131 odnośnie magistrali can pokazuje "jednozylowy" a chyba powinno być dwuzyłowy...odpinaliśmy wszystkie sterowniki po kolei bo kolega myślał, że może któryś sterownik głupieje i zakłóca, ale nic to nie pomogło. PO zrezestowani klemą jest ok, pożniej skacze "dwużyłowy-jednożyłowy" i po kilku minutach znów wskakuje jednożyłowy i się wysypuje tzn. gasną światła, kierunki, elektryka szyb...co można by zrobić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niestety ja z twojego opisu nic nie wywnioskuje, nie mam pojęcia co to jest :

W dniu 30.11.2019 o 13:11, sebamol napisał:

w bloku wskazników w kanale 131 odnośnie magistrali can pokazuje "jednozylowy" a chyba powinno być dwuzyłowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...