Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint


karolek_ust

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce wam zaprezentować moje Audi A4 B8 Avant

rok: 2009

silnik : 1.8 TFSI 160KM

bixenon, grzane fotele , DEFA,  Kolor FIS

Plany to na lato koło BBS Speedline 19" i obniżenie 

 

6653821781.jpg

6673148247.jpg

Edytowane przez karolek_ust
zapomnienie
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna audi, podobna do mojej ? jak się sprawuje tfsi? Jak z poborem oleju? Mam tdi ale kusi takie tfsi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest z dokładnie tego samego rocznika i z tym samym silnikiem. Jaki przebieg? Dołączam się do pytania o pobór oleju - u mnie będzie jakieś 0,4l/2000km po przebiegu 215k km, czyli w normie. Pewnie niedługo też założę temat, jako że moja A4 właśnie pozytywnie zaliczyła u mnie olejowy okres próbny, czyli zostaje :D

Wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza!

@Vipp, coś się dzieje z Twoim TDI że rozważasz zmianę?

Edytowane przez soplic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vipp napisał:

Ładna audi, podobna do mojej ? jak się sprawuje tfsi? Jak z poborem oleju? Mam tdi ale kusi takie tfsi ?

Mam ja od niedawna nie cały miesiąc , zrobiłem ok 1500km i zero poboru oleju , silnik po pełnym serwisie łacznie z wymana rozrządu , a sprawuje się fajnie , bardzo dynamicznie przyspiesza 

1 minutę temu, soplic napisał:

Moja jest z dokładnie tego samego rocznika i z tym samym silnikiem. Jaki przebieg? Dołączam się do pytania o pobór oleju - u mnie będzie jakieś 0,4l/2000km po przebiegu 215k km, czyli w normie. Pewnie niedługo też założę temat, jako że moja A4 właśnie pozytywnie zaliczyła u mnie olejowy okres próbny, czyli zostaje :D

Wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza!

@Vipp, coś się dzieje z Twoim TDI że rozważasz zmianę?

Przebieg 207000km nie kręcony oem potwierdzony , a po drugie mieszkam w Szwecji i tutaj nie kręci się jak auto ma 500.000 to tyle ma na blacie .

Wnętrze zwykłe tylko grzane stolki , multi kiera i kolor fis .

 

Dziś zakodowałem przednie pozycje US , i zaczełem walkę z przyciemnieniem szyb , bo org nie było a nie podoba mi się to więc wpadła folia 3m 35% przepuszczalonsoci , wydaje mi się najbardziej zbliżona do OEM. Zdjęcia jak porobię jakieś to wrzucę , 

Jestem na etapie szukania koł na lato :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, soplic napisał:

Moja jest z dokładnie tego samego rocznika i z tym samym silnikiem. Jaki przebieg? Dołączam się do pytania o pobór oleju - u mnie będzie jakieś 0,4l/2000km po przebiegu 215k km, czyli w normie. Pewnie niedługo też założę temat, jako że moja A4 właśnie pozytywnie zaliczyła u mnie olejowy okres próbny, czyli zostaje :D

Wrzuć jakieś zdjęcia wnętrza!

@Vipp, coś się dzieje z Twoim TDI że rozważasz zmianę?

Mocy mało ale raczej już za audi nie będę przepłacał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vipp napisał:

Mocy mało ale raczej już za audi nie będę przepłacał :D

heh te TFSI 160 KM jakoś jedzie , nie potrzebuje nie wiadomo ile bo i tak nie ma gdzie latać , jakbym chciał coś mocnego to bym szukam od razu S4 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vipp, a jaka moc? robiłeś chipa? A z przepłacaniem to niestety prawda... mógłbym mieć Insignię albo Passata lepiej wyposażonego za te pieniądze. Ale tam też nie ma nadpodaży benzyn niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karolek_ust napisał:

heh te TFSI 160 KM jakoś jedzie , nie potrzebuje nie wiadomo ile bo i tak nie ma gdzie latać , jakbym chciał coś mocnego to bym szukam od razu S4 :D 

Ja pewnie chipa zrobię, z kompletem pasażerów i pełnym bagażnikiem już czuć że to nie diesel i brakuje Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, soplic napisał:

Ja pewnie chipa zrobię, z kompletem pasażerów i pełnym bagażnikiem już czuć że to nie diesel i brakuje Nm.

No zawsze jest mało , ja mam ją na dojazdy do pracy i czasem będzie wyskok na wczasy , na razie nic długać motorowni nie będę , pierw koło , zbliżyc do ziemi , Ledy na tył i halogeny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Mam ja od niedawna nie cały miesiąc , zrobiłem ok 1500km i zero poboru oleju , silnik po pełnym serwisie łacznie z wymana rozrządu , a sprawuje się fajnie , bardzo dynamicznie przyspiesza 

Przebieg 207000km nie kręcony oem potwierdzony , a po drugie mieszkam w Szwecji i tutaj nie kręci się jak auto ma 500.000 to tyle ma na blacie .

Wnętrze zwykłe tylko grzane stolki , multi kiera i kolor fis .

 

Dziś zakodowałem przednie pozycje US , i zaczełem walkę z przyciemnieniem szyb , bo org nie było a nie podoba mi się to więc wpadła folia 3m 35% przepuszczalonsoci , wydaje mi się najbardziej zbliżona do OEM. Zdjęcia jak porobię jakieś to wrzucę , 

Jestem na etapie szukania koł na lato :D

Pokaż jak te pozycje wyglądają zakodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, soplic napisał:

@karolek_ust, rozrząd robiłeś prewencyjnie czy były już jakieś przesłanki że powoli ma dość? 

był zrobiony , mam faktury że zminiali , uszczelniacze zaworowe , komlpet uszczelek , walek rozrzadu , lozysko wałka , filtry , hamulce 

wiec może dla tego teraz nie ma problemu z poborem oleju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Vipp napisał:

Pokaż jak te pozycje wyglądają zakodowane ?

nie mam swojego zdj ale na necie było , u mnie świeci tak samo 

hqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyciemniłem do końca szyby tylne , oraz wpadło podświetlanie otoczenia w lusterkach oem . Na dniach jakieś zdjęcia i jestem na etapie szukania koła letniego i czy 8.5J z ET 40 podejdzie do B8 opony na nich to 245/35 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Dziś przyciemniłem do końca szyby tylne , oraz wpadło podświetlanie otoczenia w lusterkach oem . Na dniach jakieś zdjęcia i jestem na etapie szukania koła letniego i czy 8.5J z ET 40 podejdzie do B8 opony na nich to 245/35 

Pewnie że podejdzie , jeszcze trochę dystansu można wrzucić.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no i mały dyletmat co do felg może doradzicie :D

 

1. Rotor

2. Felgi RS 

3. Felgi z B8 RS

4. BB Speedline

5. Pompei

6. Nie znam modelu ( moze ktoś podopowie od czego to koło)

 

wszystko chcę w 19" bo wpadną spreżyny Eibach 

5c3f83ba8193d0037cf41be7.jpg

asd4.jpg

audi-rs4-avant-b8-c479023022013191807_5.jpg

BBS Speedline.jpg

pobrane.jpg

ddd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nr 1 na sezon letni, numer 3 na zimę.

Jak rotor to tylko z a5ki 9j ET33 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się zdecydował na Pompei to mam w dobrej kasie z oponami letnimi na sprzedaż :D Ori 19" 4x9j ET33 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglada na bbs speedline, tylko trzeba dobrze posadzić i oponę wybrać odpowiednią.  Ważne żeby tobie pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...