Jump to content
2 2
Czarek23100

Zakup audi a4 b8 2.0 tdi

Recommended Posts

Witam, co sądzicie o tej audi byłem dziś oglądać i prezentuje się nawet ok, jedynie tylna klapa była lakierowana. Najbardziej zastanawia mnie ten niski przebieg bo niby posiadała książkę serwisową, ale w dzisiejszych czasach wszystko mozna porobić.. no i kierownica była trochę zmęczona jak na ten przebieg i nie działało sterowanie radia z kierownicy, sprzedający twierdził, że to kwestia ustawienia. Później napisałem mu jeszcze sms czy może mi podać numer vin, ale niestety nie odpisał.

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Witam Do sprzedania świeżo sprowadzona Audi A4 B8 w...

Sprzedawca pisze, że cała w oryginalne, a okazuje się coś lakierowane.

Niski przebieg ale VINu nie poda.

A ty dalej zainteresowany tym samochodem?

Gdyby przebieg okazał się oryginalny to chyba bym zaryzykował i kupił dla porównania tydzień temu oglądałem inną  audi i mimo zapewnień sprzedawcy, że lakier jest oryginalny to po sprawdzeniu okazało się, że tylko dwa elementy są niemalowane..

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Witam mam do sprzedania Audi A4 B8 stan samochodu oceniam na bardzo dobry jestem pierwszym właścicielem w Polsce, książka serwisowa , do samochodu dorzucam opony zimowe . Więcej informacji udzielę...

Masz w swoim mieście...

Odnośnie omawianego auta... sprzedający ma jeszcze jedno B8 wystawione. Brakuje informacji na temat opłat celno-skarbowych. Gdyby nie miał nic do ukrycia z VIN, odpisałby.  Sprzedający od którego kupowałem auto bez problemu wysłał VIN.

Auto jest do opłat bo na miejscu pytałem o to sprzedajacego. Jak możesz to podeślij mi link do tej drugiej audi bo koleś twierdził, ze nie jest handlarzem, a to audi kupił okazyjnie od sąsiada z Holandii bo tam pracuje..

937104057_;slot=1;filename=eyJmbiI6ImZ2d
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Biały, Metalik, Perłowy, Diesel, 143 KM, 2 000 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Styl pisowni w ogłoszeniu bardzo podobny, zdjęcia również niedbale miejscami i dziwnym trafem jedno auto wystawia IREK, drugie MIREK. Zapewne umowa in blanco, skoro do opłat. Dla mnie żadna okazja... 

Edited by george

W tej pierwszej multi nie działa, bo kierownica siedzi od b7. Daj sobie z nią spokój.

Mój znajomy oglądał dziś tą audi w quatro z Niemiec i raczej szału nie ma.. Przednia szyba oraz prawa przednia lampa była wymieniana bo były z innego rocznika, maska też jakby delikatnie odstawała od błotnika widać to nawet trochę na zdjęciu. Kierownica i gałka zmiany biegów też wytarta no i brakuje kawałka uszczelki od drzwi kierowcy..

IMG-20191202-WA0015.jpg

IMG-20191202-WA0014.jpg

IMG-20191202-WA0012.jpg

IMG-20191202-WA0007.jpg

Ale gniot

ccco

to tak te b8 pospadały z ceny? czy tak chodzą normalnie padaczki? pytam się bo we wrzesniu sprzedalęm b7 z 2006 rok w sedanie 1.9tdi 313kkm przelotu za 22 tyś zł 

podpis.png

Ciężko to stwierdzić bo akurat z tego co zauważyłem to w Polsce cena nie odzwierciedla lepszego stanu.. Niektórzy celowo zawyżają ocenę żeby potem więcej opuścić lub żeby kupujący myslał że ma doczynienia z lepszym samochodem skoro jest droższy.

Trzymaja ceny jesli mowa o ladnym aucie, no i oczywiscie z dobrym wyposazeniem bo bez ledow mmi innych bajerow to roznice moga siegac 5 tys